Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy lehet az, hogy ha szakít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

P64 kérdése:

Hogy lehet az, hogy ha szakít az ember a párjával mert nem működött párkapcsolatként, de utána testi kapcsolatot létesik vele, pedig már van új párja, ez ciki, gáz, szégyen, megvetendő, vagy törekedjünk arra, hogy többet ne forduljon elő?

Figyelt kérdés
Miért fekszik le az ember azzal, akivel szakított, létezhet olyan, hogy a párkapcsolati terhek alól ha felszabadul az ember akkor a szex még működhet, pedig az akinek van új párja attól minden szinten mindent megkap...

2019. máj. 15. 00:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én speciel egyszer azért jöttem össze az exemmel mert sokkal jobban passzolt az ágyban az ízlésünk mint bárkivel holott minden más szar volt vele. Lehet a mostani kapcsolatodban még sem olyan kerek minden még ha te nem is sejted
2019. máj. 15. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
35%
Azért, mert nem zártad le, és titokban belülről rá vágysz.
2019. máj. 15. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Ha minden működne, nem kellene szexre sem az ex.
2019. máj. 15. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát én voltam olyan pasival akivel minden passzolt, kivéve a szexet, nem voltunk összhangban.

De volt olyan is, akivel párkapcsolatot el sem tudtam volna képzelni, viszont a szexben baromi jó volt.


De az, hogy kapcsolat vége után szexelni az exxel, az gáz, meg ha úgy lett vége a kapcsolat, hogy csalódás, becsapott, stb, hiába lenne jó a szexben, már nem tudnék úgy vonzódni hozzá.

2019. máj. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ismerek olyat, aki az exférje szeretője 20 éve, tulajdonképpen fordult a kocka, a szeretőből lett feleséget csalja a régi feleséggel.

Szerintem ez egyik nőnek sem jó, csak a szemét pasinak. Mindegyiket kihasználja.

Olyat is ismerek, akik elváltak, de minden ünnepet együtt töltöttek, utazgattak, szabadok voltak, elszakadni sem tudtak egymástól, de együtt élni sem.

2019. máj. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
amúgy az exnek van új párja de valahogy mégis összejött a szex, mert csak a párkapcsolatban voltak olyan dolgok ami miatt nem volt passzolás... csak az ember alapból nem tudná elképzelni ha szakít valakivel akkor utána meg minek fekszik le vele... egyébként nem veszekedéssel zárult le a kapcsolat hanem közös megegyezéssel...
2019. máj. 16. 01:25
 7/7 anonim ***** válasza:

Lehet pl változatosság izgalma.

De amúgy amit valaki írt, arról eszembe jutott egy dal, hogy "Se veled,se nélküled..."

2019. máj. 16. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!