Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Három év házasság után korai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Három év házasság után korai a megcsalás?

Figyelt kérdés
Vagy volt akinek ennél is elobb sikerült?
2021. szept. 7. 15:00
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Amíg nem halt meg a párod vagy nem váltál el tőle, addig korai.
2021. szept. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
44%
Van aki a lagzin megteszi.
2021. szept. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Korai, amúgy meg tele van a hócipőm a megcsalókkal, mégis mi a francért kell ezt művelni? Szakítson és kész, de persze az a rohadt biztonságérzet az kell, hazamegy és a szemébe tud nézni a másiknak. Undorító.
2021. szept. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%
Nem, sőt már beleléptél a megbocsátható időintervallumba. Egyáltalán a megcsalás nem normális, inkább válni kéne, ha ennyire menthetetlen.
2021. szept. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
16%
Engem esküvő előtt végig csalt, aztán azóta megváltozott. Hiába mondták itt sokan, hogy lehetetlen leállt.
2021. szept. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Minő kérdés ez e...?

10 éves kapcsolatban elkésett vagy mi van? Meg kellett volna csalni egymást?

2021. szept. 9. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Jujujj biztos lemaradtam, 4 éve házas vagyok és nem csaltam a férjemet. De most elszégyelltem magam, tiszta gáz vagyok.

Ráadasul előtte sem csaltam meg, 9 éve csak vele nyomom. Rémesen elmaradott vagyok.

Megyek is gyorsan a tinderre es keresek egy pávafejű hímet, azzal csalom meg! Bebizonyítva, hogy még másnak is kellek! XD

2021. szept. 9. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7 egyébként sokan önigazolást keresnek ilyenkor, jól mondod, hogy ő még másnak is kell. Mondjuk nekem ehhez nem kell félredugnom, elég ha megnéznek és a történet itt nem is megy tovább. Ma már sajnos ez népbetegség lett, hogy basszunk akivel adódik lehetőség, csak a következményekkel senki nem számol. Milyen zavarban szenvedhet az aki pusztán azért hogy igazoljon valamit lefexik x emberrel, közben meg otthon eljátsza a szerelmest. Soha mem lesz olyan kapcsolata ami biztos alapokon van. Szánalmas.
2021. szept. 9. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Fúrcsa a kérdés söt "VICCES"

A megcsalás 100év házasság alatt sem elfogatható

Hacsak a házasság nem nyitott de akkor annak értéke nincs!

2022. szept. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!