Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Vajon fent van a párom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon fent van a párom a Badoo-n? Vagy ennyiből meg nem biztos? Megcsal vajon?

Figyelt kérdés

Van egy második e-mail fiókja amit munkához használ, erről eddig is tudtam, ő maga mondta, ismerem az e-mail címet is. Ebbe többnyire be marad jelentkezve az itthoni laptopunkon, így néhányszor láttam már futólag a bejövő postafiókot, tényleg mindig csak munka volt. Most is épp használtam a laptopot, be akartam lépni a saját e-mail fiókomba, az övé, ez a másodlagos fiók, megint nyitva volt. És egyből megütötte a szemem két Badoo-s email. Az egyikben olyasmi állt, hogy 4 n a közeledben csevegni szeretne veled. A másikban pedig olyasmi, hogy hiányolunk a Badoo-ról, reméljük csak azért nem léptél be már egy ideje, mert megtaláltad, akit kerestél.

Itt én hülye egyből kijelentkeztem a fiókjából.

Én ehhez egyáltalán nem értek, szerintetek van olyan, hogy ezek csak ilyen reklám e-mailek? Jó lenne azt hinni hogy igen, de olyan rossz érzésem van :(

Nemrég a telefonját is lezárta PIN kóddal, azelőtt sosem volt zárolva. És már gyakran láttam, hogy chatel, chatel, chatel. Illetve hetente egyszer délelőtt elmegy itthonról úgy is, hogy kb.semmi intéznivalója nincsen. Olyankor mindig azt mondja, hogy megy sétálni. Én ezt eddig elhittem, mert ülő munkát végzünk itthonról, kell tényleg egy kis fej-szellőztetés. De korábban sosem járt el így, max havi egyszer. Ez így egyszerre már túl sok nekem...

Illetve amit még nemrég láttam, a telefonja képernyőjén ovális alakú kis ablakok, képek. Ez lenne a társkereső oldal felülete? A telefonját még kb.mindenhova viszi magával, WC-be, ki az udvarra, mindenhova. Ha meg éppen nem, akkor is le van zárva.

Bocsánat hogy hosszú lett, rövidebbre terveztem, csak nagyon össze vagyok most zavarodva.

Még egy kérdés, regisztráció/kamu regisztráció nélkül hogy deríthetném ki, hogy tényleg fent van-e a Badoon?


2021. szept. 7. 21:56
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
53%
Mióta vagytok együtt?
2021. szept. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%
En voltam fent badoon, ilyen emaileket csak akkor kuldenek, ha van regisztralt fiokod.
2021. szept. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
88%
Fönn van badoon. Egyszerüen ki is nyomozhatod. Csinálj egy kamuregisztrációt, és állitsd be nagyon kicsire a km-t, és kezdj el lapozgatni míg meg nem találod
2021. szept. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%

Biztos,hogy fent van Badoo-n...

Nem akarlak elkeseríteni,de vagy csal vagy megfog csalni...

Kuka..

2021. szept. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%
Badoo-n igazolni kell a regisztrációdat, még hozzá fényképpel. Másképp nem tudod egy idő után tovább használni
2021. szept. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:

5 és fél éve vagyunk együtt.

Nem túl biztató :(

Ő látni fogja ha kevés kilométert megadva hirtelen felbukkan egy új felhasználó? Most csináltam egy kamu email címet, de lehet hogy inkább férfi nevet kellett volna megadnom, mert így talán feltűnő lesz...

2021. szept. 7. 22:24
 7/37 anonim ***** válasza:
100%

Be lehet allitani, hogy nokre vagy ferfiakra kivancsi, szóval ferfikent ki sem adja ot neked.

Amugy nem, nem latja ha ujkent vagy felregisztralva.

Csak allits be valami kamu kepet, keves tavolsaggal, es par huzogatas utan egybol beadja, ha o fent van.

2021. szept. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
93%

Nem lesz feltünő,nyugodtan keresd meg és a profilját megmutatva lehet is szakítani..

Nekem már az gyanus lett volna,hogy hirtelen pin kód a telefonon és chatel mellettem...

Tapasztalatból mondom,ez már régen rossz jel..

2021. szept. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
Nem sikerül a regisztráció, nem fogadja el a képet. De hát a saját arcomról vagy máséról mégsem rakhatok ki képet.
2021. szept. 7. 22:46
 10/37 anonim ***** válasza:
100%
Ha elfogadná se működne, mivel igazolnod kellene magad szelfivel..
2021. szept. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!