Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan lehet kideríteni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet kideríteni, hogy párom fenn van badoon?

Figyelt kérdés

Kaptam egy fülest egy közös ismerőstől, hogy párom még mindig fenn van badoon. Telefonban és laptopban elvből nem turkálok. Viszont regisztrálni sem akarok badoora.

Kamu Facebook és talán így.

Valaki oldotta már így meg? Bízom páromban. Viszont ez az ismerős sem akart még rosszat. Valakinek a párja bukott már így le?



2018. nov. 6. 07:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
23%

"Bízom páromban."


nana, ezt ugye te sem hiszed?


ha bíznál benne, nem ide irkálnál, hanem vagy vele beszélnéd meg, vagy nem ülnél fel az ismerős szövegének.


amúgy meg ha az ismi ilyen jól informált, kérd, hogy mutasson erre utaló bizonyítékot neked.

2018. nov. 6. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
37%
Nálam is volt már olyan, hogy fent maradtam az oldalakon, de amíg kapcsolatban voltam, egyáltalán nem léptem be, nem foglalkoztam velük, de persze ilyenkor ha kérné a partnerem, akkor törölném magam. A körülményeket neked kell ismerni, esetleg megbeszélni vele a dolgokat, gondolom, ha gyanakszol valamire, annak esetleg más oka is van (egyéb furcsa viselkedés, stb.)
2018. nov. 6. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%

Bukott le, igen. Kamu regisztrációt csináltam, párszor megnéztem a profilját, így ő írt rám. Persze nem tudta, hogy ki vagyok. Beszélgettünk, elmondta, hogy régóta szingli, szeretne találkozni, és bármi lehet, csak szex kapcsolat sincs ellenére. El is indult a megbeszélt randira otthonról.

Utána megkérdeztem tőle, hogy miért van még fenn badoon. Jött a szokásos duma, hogy csak elfelejtette törölni, de be se lépett, nem is használja, nem kell ezen kiakadni, majd egyszer törli. Akkor mondtam el, hogy velem beszélget két napja, én vagyok "Erika".

2018. nov. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
11%
Én sosem töröltem magam badoorol, csak az appot töröltem
2018. nov. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
72%

#3 okos vagy!


remélem kidobtad miután lebukott!

2018. nov. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
95%
3-as: az ilyen surmóknak nem kell komoly kapcsolat, szerelmes, figyelmes nő. Jól tetted, amit tettél.
2018. nov. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hármas király vagy!:-)
2018. nov. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Amikor pont elmegy fürödni vagy alszik,amikor nincs a telefonja közelébe fogod szépen belelépsz a telefonján az e-mailjeibe ,ahol valószínű lesznek ilyen badoos kérések.Fogod szépen és rákattintasz az egyikre és hoppá már bent is vagy.
2018. nov. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Vagy a legőszintébb és legnyiltabb, ha varatlanul leulsz vele, rákérdezel. Úgyis látni fogod a reakcióját, ha nagyon tagad és magától nem ajánlja fel, kérdezd meg, hogy megmutatná e a telefonját. (O saját maga) így nem kell kutakodni, titokban belenezni, de mégse számít erre, szóval ha úgy van ahogy az ismerős mondja, kiderül.

Írj majd, hogy mi lett.


Nálunk a Párommal ez a közös megállapodás, nem nézünk bele egymás dolgaiba, de bármikor kíváncsiak vagyunk, megmutatjuk a másiknak.. múltkor O látott félre valamit, csak rakerdezett hogy ki az a valaki ott Viberen.. én magamtól mutattam azon nyomban, hogy nincs mitől tartania és elmondtam ki az a valaki. Így ő is megnyugodott, hogy nincs félnivalója. lehet hülyeség, de nálunk ez bevált.


25N

2018. nov. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Megkérdeztem.

A profilját azt mondta valóban nem törölte, csak az appot. Azt mondta nem jár fel az oldalra, mióta mi együtt vagyunk nem volt fenn. Az e-mailját megmutatta. (persze ez is támadható, mert nem tudjuk, melyik e-mail címet használta)

2018. nov. 6. 14:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!