Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha nem derül ki soha, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem derül ki soha, és boldog otthon a feleség akkor miért baj a megcsalás?

Figyelt kérdés
2021. szept. 9. 14:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%

Mert egy bűn nem attól bűn, hogy kiderül-e. Hanem, hogy össze egyeztethető-e az erkölcsi normákkal.


Meg attól, hogy párom nem tud róla, én még tudom, hogy neki, vele szemben rosszat tettem. És akit szeretek annak normál esetben nem akarok rosszat tenni.

2021. szept. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
93%
Mert a feleség boldogsága hazugságra épül?
2021. szept. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
60%
A hazug embert hamarabb utolérik mint a sánta szopósmalact
2021. szept. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
85%
Mert hazugság, átverés, megalázás a másik fél számára...? Teljesen mindegy, tud-e róla.
2021. szept. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
83%
Miért baj?Neked nem baj,mert ezzel álltatod magad.Az a baj,hogy a másik megbízik benned és boldog azért,mert szeret és tisztel.Fordítva ez nem igaz,te nem szereted mem tiszteled és hülyének nézed,mert neked így jó.
2021. szept. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
86%

Nem derül ki soha? :DDDDD


Jaj, muci, az emberek 90%-a tisztában van azzal, hogy megcsalják, max nem akarja észrevenni.

2021. szept. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
87%
Ha nem derülne ki soha, hogy a gyereknek, akit a sajátodként szeretsz és nevelsz úgy kb. 18 évig, valójában a feleséged egyik szeretője vagy alkalmi szexpartnere az apja, akkor az számodra baj lenne, vagy nem?
2021. szept. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
80%
Az a baj, hogy a feleség nem döntheti el, hogy baj neki, vagy sem. Pedig ez az ő joga. Joga van eldönteni, hogy marad egy lúzer mellett lúzerként, vagy keres egy férfit.
2021. szept. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
19%

Ha csak te és a szeretőd tudja, akkor nem baj. Miért lenne az?

Szerintem a lelkiismereteddel harcolsz.

2021. szept. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Twastar ***** válasza:
86%
Mert árulás.
2021. szept. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!