Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi üthetett a szeretőmbe,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi üthetett a szeretőmbe, hogy így elkezdett követelezőzni, duzzogni?

Figyelt kérdés
A szeretőm mostanában lett furcsa. 1 hónapja volt a születésnapja, akkor kezdődött. Felköszönötttem, találkozni aznap nem tudtunk, így csak írtam neki. Rá 2 napra találkoztunk, akkor már elkezdte a hisztit, hogy nem köszöntöttem fel személyesen is. Arra is célozgatott, hogy miért nem vettem neki semmit. Már együtt voltunk az előző születésnapján, akkor is ugyanígy tettem. Részemről ez csak szex... Részéről is. Le lett tisztázva. Ezt ő pontosan tudja. Nem a gyerekeim, feleségem születésnapjáról van szó. Most pedig 2 hete szóltak neki a munkahelyén, hogy lejár egy projekt 3 hónap múlva, meg fognak tőle válni, nézzen új munkát. Azóta folyamatosan zaklat, hogy segítsek neki bejutni a mi cégünkhöz. Középvezető vagyok, nyilván megtehetem, ezt mondja. Ami igaz is, lehetne neki szerezni helyet, de nem szeretnék. Sok ott a feleségemmel közös ismerős, ez nem lenne túl diszkrét, a fejes pl. a feleségem nagybátyja, aki mindent lát. Tehát nem jó ötlet. Folyamatosan duzzog, hiszizik. Eddig egy végtelenül laza, játékos nő volt. Mi lett vele? Érzelmei lennének, vagy mi ez? Járt már valaki hasonló cipőben a szeretőjével? Mi lett belőle, hogy kezelte? 45 éves vagyok, a szeretőm 33.

2021. szept. 9. 21:28
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tűnik nem akar többé második lenni. Ez a duzzogás tényleg odáig fog valószínűleg fajulni, hogy ki fog tálalni a feleségednek, ha nem úgy cselekszel, ahogyan azt ő elvárná. Az ilyen ember meg is érdemli.
2021. szept. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
73%
Mennyire nehéz lett volna emberszámba venni és a szülinapján egy szál virágot vagy bonbont venni a nőnek akit kefélsz...istenem, mekkora bunkók vannak, jó nagy hülye, ha még ezek után akar tőled bármit is. Gondolom, aranyból van a farkad, hogy két nő is hagyja, hogy megalázd és tönkretedd.
2021. szept. 10. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Igen, érzelmei támadtak. Meg is érdemled. :) Remélem lebuktok, a feleségednek joga van tudnia, hogy mit csinálsz a háta mögött.


Férfiként írom ezt.

2021. szept. 10. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
26%

Az, ami 99%-ban a szeretőkbe.Ők kapcsolatot akarnak, viszont mivel azt senki nem akar tőlük, mert ők is tudják, hogy semmire nem jók, szeretők lesznek.Majd egy idő után játszák az agyukat, hogy mi mindenre van igényük, holott nekik semmi nem jár.

Ettől függetlenül te is egy rohadék vagy, megérdemled a sorsod.Két buta nyomorult egy pár(te és a szeretőd).

2021. szept. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
22%
Tipikus eset, az ablak közelébe kerül a felmosórongy, elkezdi magát függönynek érezni. 😂 Elszemtelenedett, ilyenkor le kell őket építeni, új nőt keresni. Az ember a szeretőjéhez nem hisztiért jár, hanem a gőzt kiengedni. Ilyen szempontból is (mellé változtosabb, szebb, több mindent bevállal) jobb a prosti, akinek anyagilag belefér.
2021. szept. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
73%
#15 ezen a benyögésen akkorát röhögtem (pedig férfi vagyok), hogy a barátnőm átjött a másik szobából megnézni mi bajom xD
2021. szept. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
75%
#15 Aki egy másik emberi lényről így nyilatkozik, az totálisan selejt szinten van. Az is, aki szerint ez vicces.
2021. szept. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
42%
17, ez nem nevetséges dolog, hanem tényleg arra vannak tartva a szeretők, hogy szórakoztassák az embert, cserébe ők is szexet, szórakozást kapnak, és viszontlátásra! Ez igaz a férfi és a női szeretőkre is, arról már senki nem tehet, hogy időközben ők szerepzavarba kerülnek. Ilyenkor meg kell tőlük szabadulni, számtalan olyan van, aki tudja, hogy mire érvényesíti magát egy kapcsolatban, nem vár el olyanokat, ami az elején ki lett kötve, hogy nem jár neki.
2021. szept. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
88%
Én nem erről beszélek, hanem egy emberi lény felmosórongynak való titulálásán. Ha nem tudod emberként tisztelni azt, akivel szexelsz, akkor veled is baj van. És ezt nem a kapcsolat milyenségét jelenti. Azt megértem, hogy véget kell neki vetni, ha az egyik többet kezd érezni, de az egész nyelvezet (meg kell tőle szabadulni stb) olyan undorító.
2021. szept. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
40%
#15 Én ezt "felkerült a szar a polcra és egyből lekvárnak képzeli magát" verzióban ismertem, de én is felröhögtem rajta nőként is. :'D
2021. szept. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!