Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi az amit még megbocsátanátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az amit még megbocsátanátok?

Figyelt kérdés
Mii az a szint ami még belefér nektek?

#Megcsalás szintjei
2021. szept. 12. 12:03
A kérdező szavazást indított:
1. Egy beszélgetés a lehetőségről egy ellenkező neművel.
2. Eljutnak egy csók.
3. Érzelmi megcsalás, szex nincs.
4. 1 alkalommal szex van, aztán megbánás.
5. Sokszor sokakkal érzelem nélküli szex.
6. Rendszeresen megcsal mindenhogy.
32 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
17%

Alapszabály:


[link]

2021. szept. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
87%

Ha beleszeret valakibe de nem tesz érte semmit, azon túl tudnám tenni magam. Hisz semmi olyat nem tett amiről tehetne.

A beszélgetés a lehetőségről mit takar? Tervezgetik írásban? Ezt nem.

Ha csak szexuális tartalmú beszélgetés, de látszik belőle, hogy nem terveznek egymással semmit, gondolati szinten sem, ezen is túl tudnám magam tenni. (Azt hiszem)

Semmi más nem férne bele. Sem a szerelem ha tesznek is érte, sem a szex akárhányszor, akár érzelemmel akár anélkül, de még csak a csók sem.

2021. szept. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
20%
A Gyurcsányékra szavazna, azt soha nem bocsátanám meg
2021. szept. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
81%
Nálam nincs az a szint, amit elnéznék. Ilyen opciót viszont nem találtam a szavazási lehetőségek között.
2021. szept. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
81%
Zéró tolerancia van. A kapcsolat elején lefektetem, hogy mi számomra a megcsalás, szóval minden partnerem tudta eddig, hol kell megállnia, hogy na bsszam ki emiatt.
2021. szept. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
50%
Házzal, babavárás közben gyerekkel biztos másképp vélekednétek
2021. szept. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
68%

#6

Szerencsére nem akarok gyereket, de egyébként sem gyártanék 5-10 évnél fistalabb kapcsolatba soha és szerencsére saját lakásom van.

2021. szept. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
63%
Hát 6-os,így jár az, aki érdekből fekszik valaki alá. Nem tudom sajnálni. Mindennek megvan a maga ára, valaki más otthonában csupasz valaggal terpesztésnek például az, hogy a lábtörlője vagy. Mondjuk nem értem minek annak a kezébe gyerek, aki nem dolgozott még meg a saját vagyonáért.
2021. szept. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
38%

#7 Veregesd meg a vállad, nagyon bölcs vagy...emellett nagyon kemény, nagyon jól odamondó...

Na meg persze a #8 is...

2021. szept. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
59%

#9

Jól van, cicám. Én legalább nem teszem tönkre az életem hülyeségekkel. Miért érdekelne egy olyan ember véleménye, akinél jobban csinálom? :)

2021. szept. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!