Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Érzelmi megcsalás? Annak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzelmi megcsalás? Annak számít? Mit tennétek egy ilyen szituációban?

Figyelt kérdés

Párom és köztem volt egy nagyobb vita. Elmondtam dolgokat amik zavartak és azt hittem megbeszéljük a dolgokat. O teljesen kiakadt majdnem rögtön szakítottunk. Másnap arra jutottunk, hogy ha végzünk a munkával megbeszéljük.

Munka után arra jutottunk adunk egy kis időt átgondolni a dolgokat.

Meg Aznap kiderült hogy mielőtt hozzám jött volna haza megbeszélni a dolgokat valami nővel irogatott hogy ma szakít velem(a párjával) és hogy lehetne köztük valami(csak szex).

Utána nekem azt mondogatta az a nő nem számít csak egy lib@.

Ezt a másik nőtől tudtam meg aki atkuldott nekem minden beszélgetést közöttük. A párom nem vallotta be valószínűleg mivel kitörölte az üzeneteket.


Egy ilyen helyzetbe ki mit tett volna?



2021. szept. 14. 11:11
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Szakítanék vele.
2021. szept. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
Érzelmi megcsalás az az, amikor tetszik neki valaki, szerelmes belé stb. Szerintem ez a sima megcsalásnak a kezdete inkább. Azt meg nem kell elhinni, hogy “csak egy liba”, ilyenkor nyilván ezt mondják. Sőt, az a gyanúm, hogy ez nem az első eset, hogy másoknak írogat. Hagynám a fenébe ezt az embert, van még sok. Számomra pl sokkal jobb lenne még az egyedüllét is, minthogy ilyen baromságokkal kelljen foglalkoznom és megbocsátanom.
2021. szept. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

2. Köszönöm, kicsit félreértettem akkor mi is az.



Én leszögeztem mindenek előtt, hogy ha megcsal ott vége köztünk mindennek. Az előző kapcsolatából kiindulva nem egy hűséges típus.


Illetve a beszélgetésben is olyant írt a nőnek hogy megbeszélték ők ketten ha valami lesz, szakítás vagy bármi írni fog neki. B Opciónak szánja szerintem.


De már nem tudom mit gondoljak.

Ez nem mostani történet, de nem tudom magam rajta túltenni.

2021. szept. 14. 11:19
 4/9 anonim ***** válasza:
96%

Ha igaz, hogy azt írta, szakítani fog veled, akkor konkrétan letagadott téged, a kapcsolatotokat.


Rosszabb, kiábrándítóbb, mint egy "sima" megcsalás. Pontosabban, ahogy 2-es mondja: a megcsalás kezdete.

2021. szept. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%

Ez nem érzelmi megcsalás. Az olyan, hogy nem veled beszéli meg a legintimebb dolgokat, nem veled javítaná a kapcsolatot, mással találkozik, érzelmeket alakít ki vele/iránta, az ő figyelmére, törődésére, szeretetére vágyik jobban, nem a tiédre.

Ami nálatok történt:

Te megpróbáltad megbeszélni vele a számodra zavaró dolgokat (ez szerintem nagyon helyes, az őszinte, nyílt kommunkáció híve vagyok). Ezt ő elutasította, veszekedésbe torkollt. Nem történt szakítás, de ő már másnap mással biztostaná magát, ha mégis szakítanátok, neki legyen valakije, akármire is. Ha velem valaki ezt tenné, az azt jelentené, hogy nem szeret igazán, csak jó vagyok neki állandóra, és bármikor lecserélhető lennék, ha épp rezeg a léc. Nem hozzám fordul, hogy beszéljük meg, vagy egyáltalán tisztázzuk ki hogy érez, hol van bibi, hanem az a lényeg, hogy neki legyen dugópajtija. Számomra egyértelmű mennyit érek a szemében. Szakítanék. De már azért is, ha nem lehet vele megbeszélni normálisan a dolgokat.

2021. szept. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
95%
Ő már előre arra készült, hogy ha veled megszakad a kapcsolata, akkor rögtön legyen másik nő, akibe "üríthet", már bocsánat a kifejezésért. Akit a kapcsolata megmentése helyett az foglalkoztat, hogy szakítás után kit dughat meg, az szerintem ha szerette is valaha a párját, már tuti nem így érez, máskülönben nem ezzel lenne elfoglalva. Ezek után teljesen biztos, hogy én nem tudnék megbízni benne.
2021. szept. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
94%
Vágd ki. Ez konkrétan megalázó még olvasva is...
2021. szept. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
92%
Nem kerdes, hogy lapatra vele. Itt az kerdes, hogy te mit tanultal az esetbol? Mondjuk nem kezdunk olyanokkal, akik mar bizonyitottak korabbi kapcsolatukban a hutlenseguket? Gyava, aljas, onzo, sunyi, hazudozo. Az osszes megcsalo ilyen, rengeteg rossz tulajdonsag kell ahhoz, hogy valaki felrelepjen. Mi a feneert jottel ossze vele, ha tudtad, hogy ilyen?
2021. szept. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
7%
Sok buta nő! Ez semmi! Egyszerűen élelmes férfi! Nem kéne hisztérikáznod és nem lenne ilyen. Ez a te hibád kérdező
2021. szept. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!