Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Az a személy, akiben megbíztat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a személy, akiben megbíztatok, de elárult titeket (megcsalt), visszakapta az élettől? Milyen formában? Ti hisztek ebben?

Figyelt kérdés
máj. 1. 17:37
 1/6 anonim ***** válasza:
19%
Ha pl nem derul ki a megcsalas es vegul szakitotok akkor is vissza kell, hogy kapja?
máj. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az a személy, aki megcsalt engem, már nem része az életemnek. Nem tudok róla semmit, de tényleg, közösségi médián, közös barátokon, senkin keresztül. Így fogalmam sincs, hogy "visszakapta-e" valamilyen formában, de őszintén szólva, miután én túlléptem rajta, nem is számít. Na meg nem is hiszek ebben, az ember hozhat egy rakás rossz döntést az életében, de ez nem feltétlenül jelenti azt, hogy ő rosszat érdemel. Nem biztos, hogy rossz szándék vezérelte, amikor úgy döntött, inkább megcsal, minthogy egyenes lesz, én meg inkább úgy vagyok vele, hogy én jártam jobban a szakítással, azóta évek teltek el és sokkal de sokkal jobb az életem, mint vele, mellette valaha lehetett volna, szóval nem őt büntette a sors, inkább engem kárpótolt. Ez szerintem jobb hozzáállás.
máj. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%

Sajnos manapság azok sikeresek, akikben nincs, vagy csak nyomokban van gerinc. Én azt láttam magam körül, hogy mindegyik, aki elbánt velem az életem során, boldogan él és virul.

Az élet minden csak nem igazságos.

máj. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én esetemben szerintem igen. Maradtak közös ismerősök, akikkel még beszélek, néha tőlük visszajut a fülembe, hogy folyamatosan én vagyok nála a téma, a jelenlegi lányt, akivel ismerkedek ócsarolja és mondogatja, hogy nem nekem való, stb. Valószínűleg megbánta, csak elúszott a hajó
máj. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A karma nem létezik, ez nem hit kérdése, és neked sem lesz jobb attól, ha másnak rossz, hiába létezik a káröröm, nem ad hozzá az életedhez semmit.
máj. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Visszakapta igen.

Egy évig bánkódtam mert megcsalt , aztán én is megcsaltam!

máj. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!