Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Meg akarom csalni, pedig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg akarom csalni, pedig semmi okom rá. Mihez kezdjek?

Figyelt kérdés

Férfiaktól kérem, ne tegyenek ajánlatokat, segítségre van szükségem!

Van barátom lassan egy éve. Helyes, rendes, jó a szexuális életünk, figyelmes. Valamiért úgy érzem, hogy kell más is. Szakítani nem akarok, mert tényleg minden rendben. Ez a más konkrét személy. A más nem konkrét személy, egyszerűen az utóbbi hetekben egyre jobban izgat, hogy más is kívánjon. Ezért regisztráltam is badoora, ahol végülis egy kissé átlag alatti kinézetű sráccal beszéltem többet. Nem volt semmi szexuális téma, majd áttértünk messengerre, ekkor mondtam neki, hogy ha lehet ezután ne beszéljünk, de nagyon szeretném, ha a profilképemre maszturbálna úgy hogy lefényképezi ahogy a farkát odatartja a profilképemhez és megígérem, hogy ezt nem használom fel semmire (meg hát rögtön le tudna buktatni, hogy én kértem). Küldtem neki cserébe a mellemről képet. Mindez még is történt. Nagyon bűntudatom van mert nagyon szeretem a párom, tényleg tökéletes minden téren a kapcsolatunk, de eluralkodott rajtam az, hogy mások is izguljanak rám, esetleg szexeljek mással is. Mihez kezdjek, mit tudnék csinálni? Rengeteget sírok a tettem de még a gondolat miatt is.



2021. szept. 17. 02:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
64%
Dugjál valami arab milliárdossal. Abból lesz pénzed, és vehetsz a pasidnak egy kocsit belőle vigasztalásként.
2021. szept. 17. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
31%
Ilyenkor fontos, hogy erős legyél. Nem baj, hogy a pasid nem elégít ki minden téren. A lényeg, hogy ne tántorodj el a párkapcsolattól:) Te egy perverz disznó vagy amúgy, a való világban a helyed. Ne tartsd magad vissza!
2021. szept. 17. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
62%
Beteg vagy. Fordulj pszichológushoz.
2021. szept. 17. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
88%
Erre most kivertem, remélem örömet szereztem neked.
2021. szept. 17. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Utolsó: nem, de ha neked jó volt, akkor örülj :D
2021. szept. 17. 03:28
 6/21 A kérdező kommentje:
És az azelőtti: lehet, de egyszerűen jól esik és felizgat, ha vonzónak találnak, talán így tudom megfogalmazni, nem tudom mit kezdjek vele. Nyilván nem bárkivel bárhol, a badoos srác sem ápolatlan, kövér fiú volt. Nem volt éppen jóképű, még ahogy néztem sportos sem, átlagos testalkatú, de ápolt, igényes és nem tulok. Nem tudom mi lehet ennek a dolognak az oka, mintha túltöltődtem volna szexuálisan, pedig van elég szex, kifejezetten jó is, csak valamiért kell hogy ezt máshonnan is visszakapjam. Az önbizalmammal sincs gond, egyszerűen valamiért kell, hogy más is meg akarjon dugni. És ez aggaszt, mert nincs rá reális magyarázat. Mutogatni meg nem akarom magam, a konkrét élmény kell, nem az, hogy akárki csak úgy rám maszturbáljon.
2021. szept. 17. 03:36
 7/21 anonim ***** válasza:
82%

Az van, hogy nem szereted a csávót, és önbizalomhiányod van, csak egyiket se akarod beismerni.


Ennyi.

2021. szept. 17. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Hidd el, az hogy a végére írod, hogy "ennyi" nem erősít meg semmit.
2021. szept. 17. 04:12
 9/21 anonim ***** válasza:
75%

Most mit lehet erre mondani? Megpróbáltam komolyabban venni a kérdésed kicsit, mint ahogyan az első válaszomban, az #1-es komment írtam, de úgy látszik, a te szubjektív látásmódod annyira elhomályosít, hogy nem is akarod a másik oldalról nézni a valóságot.


Súlyos tévedés, ha te azt gondolod, hogy ilyen körülmények között szerelmes vagy. Ez nem szerelem, mert akkor eszedbe sem jutna ilyet csinálni. A másik, hogy feltehetően nem vagy magaddal megelegedve, mert ha meglennél, akkor NEM várnál ilyen visszaigazolást, hogy verjék ki rád.


Ha a fentiek ellenére te mégis azt mondod, hogy veled minden oké, akkor hasonlóan elborult vagy egy olyan nőhöz, aki állítólag okés, de azért szvingerezni jár. Tetlegességben nem tartasz ott, de gondolatban már igen.

2021. szept. 17. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
93%

Ja, még valami:


Mit is írtál a kérdésedbe?


"Meg akarom csalni, pedig semmi okom rá."


Ha szerelmes lennél, nem akarnád megcsalni. :)


Remélem, kicsit sikerült kijózanítani téged abból az alomvilágból, amiben vagy.

2021. szept. 17. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!