Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hozzájár?

Figyelt kérdés

A barátom elég nöfaló, es nem valogatós, amint lattam a múltjat es szexkapcsolatait. Neki a szex nagyon fontos, kepes elmenni szerintem barkivel, ha úgy adódik

Egy ideje gyanítom, hogy nem szamolta fel az összes lehetöseget, de mindez csak gyanú.

Rakerdeztem egyszer egy nöre es azt mondta h ad nekem egy új tippet, van egy nö aki meg közelebb lakik hozza, es prosti volt de már nem az, ingyen csinalja elvezetböl

A nö roma, es pont a pasim haza hata mögött lakik a mellette levö hazban, egy nyomortanyán, a ferje ócskavasakat gyujt.( hala lehet?) A pasim 50 a csaj 35 köruli több gyereke árvaházban.

Mindenestre utana azt mondta viccelt engem hergel, de miert sorolta fel mint opció, ha nem az?



2021. szept. 20. 11:21
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Nem mindegy, ha így is vele vagy?
2021. szept. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Most már nem sokaig, csak kivancsi voltam más hogyan látja, hogy ez lehetseges? Mert valaki azt mondta, hogy hiaba van ferje, mert az a hala is lehet
2021. szept. 20. 11:24
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

tudod, mi az a VICC?! szivat teged, heccel, ugrat, mert vagy betegesen feltekeny vagy, vagy igy akarja terelni az eredeti temat.


amugy nem lenne gusztusom olyan emberhez, aki (allitasod szerint) ennnyire nem valogatos es kb barkivel lefekudne. ezt honnan veszed amugy?

2021. szept. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ilyen pasi mellett komplett STD tesztet csináltass.

Undorító.

2021. szept. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

"Mert valaki azt mondta, hogy hiaba van ferje, mert az a hala is lehet"

Az ékezethiányt egy szintig hajlandó vagyok elviselni, de arra sehogy nem tudok rájönni, hogy mi az a "hala".

2021. szept. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!