Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Igaz, hogy aki egyszer megbocs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy aki egyszer megbocsátja a megcsalást mindig megfogja akárhány derül ki? Milyen tapasztalatotok van ezzel kapcsolatban? Szabad a pálya, mert úgyis elnézi mindig?

Figyelt kérdés
2021. szept. 24. 17:21
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Te mégis elnézed már évek óta, nem?
2021. szept. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Én például elsőre kirúgom.
2021. szept. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

Megpróbálok segíteni neked kedves kérdező, hogy más szemszögből is lásd a helyzetet.


Tegyük fel egyik barátod kér egy kis pénzt, amit évekig nem ad meg. Majd újra és újra kér még több pénzt. Mivel jó barátod, valószínűleg másodjára is adnál, de meddig tennéd?


Mindig adnál kölcsön csak azért, mert először megtetted, vagy eljönne az a pont, amikor nemet mondasz?


Hasonlóképpen van megcsalásnál. Van aki megbocsájtja az elsőt, van aki a sokadikat is, de idővel mindenkinek elege lesz.

2021. szept. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
5-ös jól leírta. Minden házasságban vannak mélypontok, és ha egy ilyen helyzetben betalál egy nő, mert mondjuk gazdag vagy nagyon jó pasi az illető, akkor el tudom fogadni, hogy nem tud ellenállni a pasi. De ha ez rendszeres, és előre megfontolt, akkor az mindenképpen válóok.
2021. szept. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Nem.
2021. szept. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
42%
8 pasival csaltam meg, egy idő után már leszarta, hogy mindig félre kúrok és azóta hagyja azzal a feltétellel ha tud róla. Én meg meguntam a félre kúrásokat. Férj és feleség vagyunk már, szerintem nagyon jó kapcsolatot mondhatunk a magunkénak
2021. okt. 1. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
91%

Utolsón nagyon felnevettem.

Persze, a férjedre gondolsz félrek-rás közben is, ugye? xD

2021. okt. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
75%

"Én meg meguntam a félre kúrásokat."

Dehogy untad meg, csak szünetet tartasz. Egy ember jelleme nem változik meg véglegesen.

Bsztalak volna ki a pcsába a helyében. Ha ennyire viszket a pinád, az sosem múlik el. Egy ilyen lényt szeretni sem lehet igazán.Ez sem indok a megbocsátásra. Mert mit lehet rajta szeretni? Hogy mindig más fasz van benne? Hogy ott ver át, ahol csak tud? Ugyanmár!

Igen, soha nem bocsátok meg egy félrekefélést sem. Ha máshová dugta, akkor maradjon is benne végleg. Engem meg lehet elfelejteni. Inkább az egyedüllét, mint egy aljas, félrebaszós "társ". Gusztustalan. Pffujj! Lehet megsértődni, leszarom.

2021. okt. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!