Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Igaz, hogy aki egyszer megbocs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy aki egyszer megbocsátja a megcsalást mindig megfogja akárhány derül ki? Milyen tapasztalatotok van ezzel kapcsolatban? Szabad a pálya, mert úgyis elnézi mindig?

Figyelt kérdés
2021. szept. 24. 17:21
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem igaz. Ha az elsőnél véletlenül nem dob ki, akkor jönni fog a töréspont, amikor megteszi. Vagy ő is félrelép és nem fogllakozik vele.
2021. szept. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
86%

Én egyszer voltam olyan szerelmes, hogy anno megbocsájtottam elég sok mindent, többek között 2 megcsalást is.

Sajnos mikor szerelmes az ember, nem tud józanul gondolkozni. Ebbe a hibába én is beleestem (azóta már tanultam belőle).

35F

2021. szept. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
82%
Megcsaltam én is, de értelme semmi sem volt...
2021. szept. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
72%

Ne az itteni szolgalelkű önbecsüléshiányos nyomorék nőkből indulj ki akik csak a ház, a kocsi meg a szaporulat miatt maradnak együtt valami gerinctelen szarházival.

Vannak normális nő is, akik úgy dobnak ki mint macskát szarni.

Jó esetben meg is teszik mert VAN ÖNBECSÜLÉSÜK.

2021. szept. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
78%

Azért ez nem mindig ilyen egyszerű. Egy házassagban, ahol pl gyerek és közös hitel is van, ott nem olyan egyszerű, hogy van-e önbecsülése az embernek. Ha eltelt 10+ év együtt, nem adja fel olyan könnyen a dolgot. Persze ebben az esetben még gusztustalanabb az egész megcsalás, már ha lehet ezt rangsorolni.

Szerencsére nem kerültem ilyen helyzetbe, de így belegondolva nem is tudom, én mit tennék. Nem az önbecsülés hiánya, hanem a szerelem, szeretet, a család miatt. Nyilván hatalmas törés lenne, és nem tudnék úgy nézni már rá, de nem biztos, hogy ennyi év munkájától meg tudnék válni olyan könnyen. Először azért próbálnám a helyzetet feltérképezni, hogyan, miért történt ez az egész, volt-e előzménye, vannak-e érzelmek, egyszeri vagy több alkalom volt, mit tervez a továbbiakban a másik féllel és velem, illetve ha az "csak" egy botlás volt, hajlandó-e pl párterápiára menni. Ezek nálam lényeges dolgok lennének. Valószínűleg, ha kiderülne, hogy tovább folytatja minden próbálkozás ellenére, akkor nem maradnék mellette, de egy alkalmat, a megszabott feltételek mellett, LEHET, hogy el tudnék nézni.


Egy hivatalos elkötelezettségektől mentes párkapcsolatot nem folytatnék egy megcsalás után sem. De a két helyzet nem ugyanaz.

2021. szept. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
56%

Kérdező, nem unod még?

Keríts magadnak egy gumibabát, mert kezdesz nagyon unalmas lenni...

2021. szept. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
5/6 Rendszeres
2021. szept. 24. 18:33
 8/28 anonim ***** válasza:
83%

5# vagyok

Nálam a rendszeres semmiképp nem férne bele. Ismertem olyat, aki több szakítás, vice versa megcsalások után még gyereket is szült volna egy ilyennek, csak elment a baba. Aztán szült egy másiknak pár hónap után, és most egyedül van a gyerekkel. Szóval vannak olyan nők, akik ennyire semmibe veszik magukat, de én nem ilyen vagyok.

2021. szept. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Tehát van, aki elnézi, nem egyedi eset
2021. szept. 24. 18:49
 10/28 A kérdező kommentje:
Akik negatívan értékelték a válaszokat, ők miért?
2021. szept. 24. 19:00
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!