Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elmondjam a legjobb barátnőmne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam a legjobb barátnőmnek hogy megcsalta a párja?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőmet lépten nyomon megcsalja a párja, most meg az eljegyzést tervezik. Nem szeretném, hogy egy ilyen alakhoz menjen férjhez, közben meg örülök a boldogságának. Nem szeretném tönkre tenni a boldogságát viszont ha később derül ki a dolog lelki ismeret furdalásom lesz hogy én mindenről tudtam. Mit tegyek?

2021. szept. 28. 22:03
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
2021. szept. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
96%

Én elmondanám. Ha a barátom, akkor valószínűleg hasonló az értékrendje, mint nekem és nem vágyik arra, hogy hazudjanak neki az idill illúziójának fenntartásáért. Mindig is undorodtam ettől az embertípustól és szántam. Normális ember tudni akarná, mi történik a kapcsolatában és megfelelő döntést akarna hozni az információk tudatában a saját jövőjéről.


Én is hálás lennék, ha elmondaná fordított esetben, szóval mindenképp elmondanám. Csak a hülye nem akarja tudni.

2021. szept. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
97%
És ha esetleg később megtudnám, hogy a legjobb barátom korábban tudta, mit én, de nem szólt, valószínűleg árulónak és cinkosnak tartanám.
2021. szept. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
90%
Csak ha van bizonyíték!
2021. szept. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem is csak akkor ha cáfolhatatlan bizonyítékod van. Ellenkező esetben nem fog hinni neked és elveszited a legjobb barátodat. Az ilyen pasik mindenből kidumálják magukat a végén te leszel aki féltékeny és közétek akar állni stb...
2021. szept. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
91%
Honnan tudod? Írj részleteket
2021. szept. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
73%
Kezdődik...
2021. szept. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
62%

"lépten nyomon megcsalja a párja"

Ő semmit sem sejt? Mindenki tudja, csak ő nem?

2021. szept. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt egyszerűen megoldottam. Minden barátnőmtől megkérdeztem még az aktualitása előtt, ha ilyenről tudnék, szeretné-e, ha elmondanám.(Mindenki igent mondott, de élesben lehet, más lenne. Viszont már ott van, hogy ő akarta. Ő baja, ha mégse akarta volna 🤷) Te erről már lecsúsztál, de én a helyedben elmondanám. Kevésbé etikus, de ellophatod az ötletem és tehetsz úgy, mintha MÉG nem lenne információd, de mi lenne ha...
2021. szept. 29. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
0%
Már kezdem unni az ilyen árulkodó lánykákat. Egyszeruen undorito
2021. szept. 29. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!