Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Volt már hogy volt egy szerető...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már hogy volt egy szeretőd és valaki ismerős kifigyelte és mivel tetszel neki ezért megmondta hogy elmondja a párodnak kivéve ha vele is csinálod? Mit tettetek? Valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Ez egyfajta zsarolás tudom, viszont meg vagy fogva mert párod előtt titokban akarod tartani. Szóval én megértem nem jó tilosban járni de fontos is lehet hogy ne derüljön ki legalábbis épp most.

2021. szept. 30. 14:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tennék rá magasról,menjen mondja meg.Az jobb,ha vele is lefekszel aztán még jobban rettegsz a lebukástól.
2021. szept. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Nem, mert sosem volt szeretőm. De olyan már volt, hogy egy kollégamőm pletykált rólam mindent, mert jóban voltam a férfi kollégákkal.
2021. szept. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt, és biztos, hogy nem engednék a zsarolásnak.
2021. szept. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%
Volt.
2021. szept. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Zsarolásnak soha nem szabad engedni.
2021. szept. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
34%
Nem volt még ilyenben részem, de ha tetszik, akkor megtenném.
2021. szept. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

A zsaroló soha nem elégszik meg azzal, ha megadod neki, amit kér. Tiltás!

Nem szép dolog a megcsalás, de két opció is van. Elhagyod a "párod" és nem kell hazudni senkinek.

Második opció tagadsz mindent!

2021. okt. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!