Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A hétvégén berugtam és csókoló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huttalex kérdése:

A hétvégén berugtam és csókolóztam egy lánnyal, közben 3 éve barátnőm van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Azóta csak arra a lányra tudok gondolni a hétvégéröl, de a barátnőm szinte a tökéletes nő akit egyszer akár el is vennék feleségül. 3 év alatt ami belement a kapcsolatba az rengeteg. Viszont sokat van távol a suli miatt, én ezèrt sokszor (föleg berugva) más lányok után tekintgetek. Attol félek már nem szerelmes vagyok belé hanem csak szeretem, de kiprobálnék új dolgokat is (mivel ez az elsö komoly kapcsolatom). Mindig azt mondom, túl korán találkoztunk az életben mert én még nem éltem ki magam, de nem tudom hogy 3 évet és egy ilyen tökéletes nőt el lehet e hahyni....

2021. okt. 6. 07:23
1 2
 11/14 Senior Séf ***** válasza:
83%

Erre mondják, mindegy, hogy a kutyaszar melyik végébe harapsz bele, mindenképpen szaros lesz a szád. Vagyis ha lépsz, megbánod, ha maradsz, egész életedben bánni fogod.

Ilyen helyzetekben Boccaccióra érdemes hallgatni. Ő azt mondta, jobb megtenni és megbánni, mint megbánni, hogy nem tettük meg.

2021. okt. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Egyrészt félek a szakítástol, magánytol. Mi lesz ha a csaj akivel smaroltam nem akar velem semmit (ami eleg valoszinü). Mi lesz ha bennmaradok a kapcsolatban, dolgozom rajta de valamikor a jövöben ez visszajön az erzes hogy mással akarok valamit. Es ha nemtalálok ujra egy normális lányt mint a mostani.

22F

2021. okt. 8. 20:25
 13/14 anonim ***** válasza:
22 éves? élj még !
2021. okt. 9. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
58%

Kicsit idősebb fejjel, miután már sok dolgot láttam, tapasztaltam, azt tudom neked mondani, hogy egyszer élünk és fiatalabbak nem leszünk. Tartsd meg a tökéletes barátnőd és éld ki magad mellette másokkal. Mindig védekezz, a saját és a barátnőd érdekében. Ezek mind meg fognak erősíteni benne, hogy ő a legjobb.


Senki se tudja garantálni 10-20 év múlva, hogy ugyanolyan ember lesz. Lehet, pont a barátnőd fog megcsalni, elhagyni, elválni. Akkor, 30+, 40+, 50+ évesen ott fogsz ülni és legalább vissza tudsz arra gondolni, hogy legalább volt pár jó kalandod, ha a kapcsolatodnak vége lett. Nem lesz kellemes, ha ott fogsz állni legatyásodva a feleséged/élettársad nélkül és még ki se élted magad.


Nem vagyok népszerű a nézetemmel. De, ismerem az emberi természetet. Minden ember ráun a másikra, ez elkerülhetetlen. Ha a barátnőm mással lefeküdne mellettem, akkor arra kérném, hogy őszintén mondja el nekem, miért tette. Ha azért tette, mert hiányzott az újdonság varázsa, de ez csak rádöbbentette arra, hogy mégis velem a legjobb és velem szeretné leélni az életét, akkor megbocsátanám. Ugyanis, sokszor, külső meggyőződés nélkül már nem tudjuk felfogni, hogy az aktuális választottunk a legjobb. És ott egy új helyzet, amelyik izgató. Ha nem tesszük meg, csak ez emészt minket. Ha megtesszük, legalább megerősődhetünk abban, hogy csak a kíváncsiság volt nagyobb. Ha meg mégis jobb, akkor tényleg nem a megfelelő emberrel vagyunk együtt.

Sok jó kapcsolatot, házasságot meg lehetne menteni, meg lehetne erősíteni, és sok rossz kapcsolatnak véget lehetne vetni, ha az emberek beismernék, hogy nem lehet őket befogni évtizedekig tartó monogámiára.

2021. okt. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!