Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A hétvégén berugtam és csókoló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huttalex kérdése:

A hétvégén berugtam és csókolóztam egy lánnyal, közben 3 éve barátnőm van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Azóta csak arra a lányra tudok gondolni a hétvégéröl, de a barátnőm szinte a tökéletes nő akit egyszer akár el is vennék feleségül. 3 év alatt ami belement a kapcsolatba az rengeteg. Viszont sokat van távol a suli miatt, én ezèrt sokszor (föleg berugva) más lányok után tekintgetek. Attol félek már nem szerelmes vagyok belé hanem csak szeretem, de kiprobálnék új dolgokat is (mivel ez az elsö komoly kapcsolatom). Mindig azt mondom, túl korán találkoztunk az életben mert én még nem éltem ki magam, de nem tudom hogy 3 évet és egy ilyen tökéletes nőt el lehet e hahyni....

2021. okt. 6. 07:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%

Velem is hasonló történt, csak a történetben én voltam a lány

Azt tanácsolom hogy szakíts vele és hagyd hogy boldog legyen egy olyan férfi mellett aki tényleg megbecsüli őt

2021. okt. 6. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
98%

Ne fogd az alkoholra... Tetszik vagy sem, ez is te vagy.


Így nincs értelme ennek a kapcsolatnak. Ha normális ember vagy, akkor nem is tartod hazugságban, ha már félreléptél.

2021. okt. 6. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
31%

Eloszor megtápasztalni kiélni kell magunkat utana letelepedni.

Forditva ez nem fog menni.

2021. okt. 6. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%

Nezd, ez tényleg nem az alkohol hibája. Nekem is voltak (néha vannak) vidám estéim, fiatalon nincs is ezzel baj, de az aki reszegen vagy, az is te vagy. Nem egy másik ember. Az alkohol azt hozza ki belőled amit amúgy is szeretnél megtenni, csak esetleg felsz.


Gondolom fiatal vagy. Amiket írsz az tök jó, de ha a barátnőd lenne a NAGY Ő (amiben en pl nem hiszek), akkor nem csókoltál volna meg mast. Részegen se.


Szóval, zárd le ezt a kapcsolatot addig amíg még nem bántod meg jobban.

2021. okt. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
96%

A lényeg, hogy DÖNTS!

Ha a barátnődet választod, akkor jól döntesz.

Ha a csajozást választod, akkor jól döntesz.

Ha nem döntesz, na az a hibás hozzállás!

2021. okt. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem nem illettek össze még sem igazán.. Az előző munkahelyemen nagyon tetszett egy srác, és biztos vagyok benne, hogy én is neki, de sosem lépett semmit, aztán kiderítettem, hogy 18 éves kora ugyanaz a lány a barátnője, most házasodnak.. És ha velem sem volt semmi (pedig kezdeményeztem is, amikor még nem tudtam a lányról), akkor valószínűleg másokkal sem.
2021. okt. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
95%
Mindent és mindenkit meg lehet unni sajnos
2021. okt. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
az új varázsa miatt van ott a fejedben, viszont ez a mostani kapcsolatod instabilitását mutatja ....a jelenlegi helyzetben még nem állsz készen elvenni a mostani párdoat sem a család alapításra. Szerintem jobb lenne neked egyedül gondolkodni, elmélkedni mire is vágysz igazán.
2021. okt. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Döntened kell, vagy a "tökéletes lány" vagy sok másik lány.
2021. okt. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
85%

Ez már nem a 19. század hogy az első pároddal legyen közös házad és 8 gyereked.

Fiatal vagy, első komoly kapcsolat. Tök jó. De ki fogja magát kiélni? Szerez tapasztalatot (természetesen szakítás után), élj egy kicsit és ha minden jól megy fiatalon fogsz találkozni azzal akinél azt tudod mondani, hogy elég számodra.

2021. okt. 7. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!