Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a párom, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a párom, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

18/L Röviden,tömören: Egy távkapcsolatban élkek, már lassan több mint 2 éve, elkezdődött a szakma utáni érettségi, és megismertem egy srácot.


Az a helyzet hogy a srác mindent megtesz értem, tényleg... Igazi "macsós rosszfiú" mindenki kiedveli az iskolában. Ismertem, de csak évfolyamtársak voltunk eddig. Elkezdődött a suli, és mintha kicserélték volna. Nem vagyok egy népszerű csak, mitöbb még szépnek sem mondanám magam.


Próbélom nem kerülni a forrókását, és leírom hogy hogyan "csaltam meg" páromat. Őszintén le fogom írni, már nincsen vesztenivalóm, végső elkeseredettségemben írom ezt ide ki.

Nos, a helyzet az, hogy suli után átalában mindennap ki szokott kisérni a vasútra, és megvárja velem a vonatomat, még akkor is ha az övé másfél óra múlva megy. Van hogy elhív kajálni, stb. Iszonyatosan biztonságban érzem magam mellette. De az igazság az, hogy tegnap megtörtént az aminek nem kellett volna, mikor azt mondtam páromnak, hogy egyik barátnőmhöz megyünk gyakorolni a számítást...


Nem is tudom mit mondhatnék még, én azt hittem hogy az még belefér egy kapcsolatba hogy a srác megfogja a kezem alkalom adtán, és ad egy puszit néha-néha. Folyamatosan gyötröm magam, a párom rettentően figyelmes velem, és amit csak tud azt megad nekem, én személy szerint vele tudtam volna elépzelni a jövőmet, hiszen minden megvolt benne is ami csak lehet egy srácban, van pénze/stílusa/vicces személyisége.


Az még a bántó helyzet, hogyha ezt megtudja párom, akkor engem ki fog dobni, pedig már egy ideje azon gondolkozik hogy megkéri a kezem, és összeköltözünk. Nem tudom hogy mitévő lehenék már, teljesen tanácstalan vagyok, nem tudok 2 fele szakadni, már 3 hete nem találkoztam párommal, emiatt a srác végett. Az a para, hogy párom akkora bizalmat szavazott nekem, hogy még képes elhinni hetek óta, hogy tényleg csak tanulok hétvégente.



2021. okt. 7. 10:37
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
99%

18 vagy. 2 éves távkapcsolat. Mással úgy véled, kézenfogva menni, puszilkodni még amúgy is beleférne. De le is feküdtél vele.

Hol kéne neked férjhez menni meg összeköltözni...??

Kislány vagy. Élj is úgy.

"Párodtól", akit hetek óta csak áltatsz, köszönj el.

2021. okt. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
93%
Nem kell kétfelé szakadnod. Legyél őszinte a pároddal, mondd el neki mit tettél, és szakítsatok. Ha képes voltál megcsalni, akkor már NEM szereted. Kezdjetek új életet egymás nélkül!
2021. okt. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Szeretem a párom, nagyon is! Csak eluralkodott rajtam a hétköznapi magány, és a tólzott egyedüllét. Amúgy sincsenek barátaim, kb ki vagyok közösítve. Ezért ragadott meg, hogy "felkarolt"
2021. okt. 7. 10:46
 4/26 anonim ***** válasza:
98%

"én azt hittem hogy az még belefér egy kapcsolatba hogy a srác megfogja a kezem alkalom adtán, és ad egy puszit néha-néha."



Gondolom azzal se lenne gond ha ő csinálná másik lánnyal.

2021. okt. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
52%

Hát neked kell érezned, hogy melyik lehet az igazi... :-)

Nem vagy könnyű helyzetben, de csak érzed hogy mit súgnak az ösztöneid.

Mindenesetre döntsél gyorsan, mert ez nem fair a pároddal szemben.

2021. okt. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
82%
Tegnap nem kaptál erre a kérdésedre elég kielégítő választ?
2021. okt. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
89%
Szereted a párod mi? Oltári nagy kamu duma. Ha szeretnéd nem csaltad volna meg. Az meg hogy szerinted belefér a puszi kézfogás ilyenekt hát.....sűrgősen nőj fel mert te egyáltalán nem tudod milyen egy komoly kapcsolat.
2021. okt. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
87%
Tegnap, még az aktus előtt kaptál normális válaszokat. Nem sikerült megfogadnod. Edd meg, amit főztél. Remélem, kidob a barátod, jobbat érdemel. A másik meg megkapta, amit akart, szóval kereshetsz egy harmadikat. Esetleg kipróbálhatod, milyen átmenetileg egyedül. Nem kötelező f.szról f.szra ugrálni.
2021. okt. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
89%
tini vagy még és ezt nem rossz indulatból írom, abban a korban vagy amikor akár hetente beletudsz zúgni minden ok nélkül egy fiúba/férfiba , tehát a távkapcsolat az szerintem ilyen korban nagyon nem való még.
2021. okt. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Azért szerintem a párom sem akkora szent, rengeteget szokott lógni a nővérével, és olyan mintha több is lenne köztük. Láttam már hogy mellette ül az autóban, és hogy beszélgetnek, és fagyiznak.
2021. okt. 7. 11:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!