Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a párom, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a párom, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Több,mint 2 éve vagyunk együtt a párommal és a kapcsolatunk mondhatni tökéletes.Az utóbbi időbe volt egy-két kisebb veszekedés.Úgy éreztem az elmúlt időszakban,hogy nem szeretem már annyira és a szakitás is megfordult a fejemben.

Viszont megcsaltam nemrég sajnos.Megcsókoltam valakit.És nagyon bűntudatom van.Úgy érzem most,hogy a párom szeretem és ebben 100 százalékig biztos vagyok,csak volt egy gyenge pillanatom és megtörtént a megcsalás.Nem tudom mit tegyek.Elmondjam neki? Tudom hogyan gondolkodik a megcsalásról,és tudom hogy egyből el is hagyna ha meg tudná.Ez tart vissza attól ,hogy elmondjam neki.Nem akarom elveszíteni,mert nagyon szeretem és ő is engem.Velem tervezi leélni az életét és én is vele.De ez a megcsalás nagyon bánt most.Mit tegyek?



2016. nov. 5. 13:16
 1/10 anonim ***** válasza:
47%

Ha most itt egy csokrol beszelunk, ami semmit jelentett akkor probalj meg felnoni es ne mondd el neki. Van jelentosege? Nincs. Nem az van h lefekudtel valakivel, vagy el akarod hagyni, hanem az h csokoloztal valakivel.


Etikus?nem. Megesik? Van akivel igen, van akivel nem, de ebbol tok feleseges oriaasi lelkiismereti kerdest csinalni mert csak magadat szivatod vele. Tedd magad tul rajta es lepj tovabb, es next time keruld el az ilyen helyzeteket.

2016. nov. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%

1-es vagyok


A helyedben inkabb azon aggodnek hogy miert akarod ugy leelni valakivel az eleted h sokat veszekedtek, szakitani is akartal, es a megcsalason is morfondirozol?


Szoval holmi csokokon valo agyalas helyett en ezen gondolkoznek el inkabb, mert a csokkal ellenetetben, ennek komoly jelentosege van:-))))

2016. nov. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
23%

Ha csak egy csók volt, akkor örülj neki, hogy talán az előtt észhez tértél, hogy valami visszavonhatatlant követtél volna el.


Eldöntheted neki, hogy elmondod e (és akkor lehet, hogy megmérgezed a kapcsolatot örökre), vagy magadban tartod, de egy biztos, ülj le, és alaposan gondold végig, hogy játszadozni akarsz e a pároddal, rabolni az idejét, vagy most tényleg rájöttél arra, hogy ő kell neked, és akkor más nehéz pillanatokban jusson eszedbe ez.

2016. nov. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
60%
Megéritek a pénzeteket... Nemcsak a kérdező, hanem a hozzászólók is.
2016. nov. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%

Megcsaltad, vállald a következményeket és mondd el neki.

Ez nem csak rólad szól, róla is. Hagyjd, hogy eldöntse, akarja-e így folytatni a párkapcsolatozokat vagy sem.

Ha nem mondod el neki, akkor meg veregesd meg a hátad, mert képes vagy elnézni, hogy hagysz egy embert hazugságban, döntési jogától megfosztva élni, elvenni a lehetőségeit, az életéből egy kisebb-nagyobb szakaszt, amit soha nem fog visszakapni.

2016. nov. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Szergej55 ***** válasza:
78%
Annyira bírom, amikor valaki egy megcsalást is azzal konferál fel, hogy amúgy tökéletes a kapcsolatuk. Mondd el neki és hagyjátok egymást békén, ha egyszer megtörtént, könnyebben megtörténik másodjára is.
2016. nov. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd el!
2016. nov. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is mondd el! Viszont ha lesz barátnőm azt fogom neki mondani, hogy egy megcsalást elnézek talán és akkor nem lesz ez mint nálad, hogy nem mondja el mert tudja ,hogy kidobom
2016. nov. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
szakíts és vonulj kolostorba
2016. nov. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
57%
Csók az nem megcsalás. Ha lefekszel valaki mással, na az a félrelépés.
2016. nov. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!