Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit jelent, ha azt mondja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent, ha azt mondja a házas férfi, nem tudja, mit akar?

Figyelt kérdés
Megismertem egy házas férfit. Ő kezdeményezett munka ügyben, már az elején közölte, hogy ő házas és ennek ellenére elkezdtünk beszélgetni más témáról is, nem csak munkáról... mivel kiderült hogy mennyire hasonlítunk, nagy az összhang. Kb hihetetlen számomra, hogy ilyen férfi létezik..annyira úgy érzem, hogy nekünk együtt kéne lennünk, de tudom hogy nem szabad. Na de a lényeg, hogy én nem adtam jeleket hogy barátkozásnál többet szeretnék, ő mégis bevallotta nekem az egyik telefonos beszélgetésünk alkalmából, hogy nagyon megfogtam és általában határozott és tudja mit akar, de most összezavartam és nem tudja, mit akar. Persze hozzá tette, hogy nem szabadna ezt éreznie, de nem tehet róla. Én ezt úgy értelmezem, hogy gondolkozik rajta, hogy megcsalja a feleségét velem. Jól gondolom?
2021. okt. 14. 19:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
77%
Ebbe semmi értelme belemenni.
2021. okt. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Az egyértelmű hogy meg akar dugni.
2021. okt. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
79%
Persze nem tudja mit akar ez az átlátszó szöveg.Hány évesek vagytok?Mimden férfi tudja,hogy mit akar csak vacilál.Kicsit unalmas neki otthon,előadja a szuper inteligens manust közbe otthon az asszony hordja a nadrágot.Nehogy már elhidd milyen jó ember,házas már itt bukott a történet.Jó sok ideje van a családja mellett veled beszélgetni meg lelkizni.Otthon meg kb.nem csinál semmit.
2021. okt. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
69%

Na,akár a barátnőm férjének a levedlett nője is lehetnél.

Pont ugyenez történt köztük, pont ilyeneket mondott az is a csajnak.

Sőt, még szerelmet is vallott,aztán mégis két hónap múlva

ott picsogott az asszonynál, hogy szereti a gyerekeit meg őt is,

ne vágja már ki a házból.

2021. okt. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát persze szereti utolso hogyne.
2021. okt. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%
Remélem egyszer neked is lesz egy ilyen határozott műmájer férjed aki úgyanígy előadja a hattyúk halálát egy olyan buta libának,amilyen most te vagy.Jól gondolod.
2021. okt. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Abba belegondoltál ennek milyen következményei lesznek ha kiderül? Mert ebből jó nagy szenvedés is lehet és nem egy embernek csak szólok. Munkával kapcsolatos dolgokat meg nem keverünk magánélettel, ez nem jó recept hallod.
2021. okt. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!