Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit jelent, ha azt mondja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent, ha azt mondja a házas férfi, nem tudja, mit akar?

Figyelt kérdés
Megismertem egy házas férfit. Ő kezdeményezett munka ügyben, már az elején közölte, hogy ő házas és ennek ellenére elkezdtünk beszélgetni más témáról is, nem csak munkáról... mivel kiderült hogy mennyire hasonlítunk, nagy az összhang. Kb hihetetlen számomra, hogy ilyen férfi létezik..annyira úgy érzem, hogy nekünk együtt kéne lennünk, de tudom hogy nem szabad. Na de a lényeg, hogy én nem adtam jeleket hogy barátkozásnál többet szeretnék, ő mégis bevallotta nekem az egyik telefonos beszélgetésünk alkalmából, hogy nagyon megfogtam és általában határozott és tudja mit akar, de most összezavartam és nem tudja, mit akar. Persze hozzá tette, hogy nem szabadna ezt éreznie, de nem tehet róla. Én ezt úgy értelmezem, hogy gondolkozik rajta, hogy megcsalja a feleségét velem. Jól gondolom?
2021. okt. 14. 19:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%
Minden házas pasi ezt mondja. 90%-ban megáll az egolegyezgetésnél, elflörtölget veled egy darabig, akár még szerelmet is vall. Néha eljutnak a szexig is. De ha jó akarsz, hagyd a csudába!
2021. okt. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%

Puhatolózik, hogy csak szexre kapható vagy-e, vagy idővel hisztizni kezdesz te is, hogy váljon.

Kicsit kérdezősködsz, még az is lehet, hogy kiderül: mindenki tudja, hogy rendszeresen csalja a nejét.

2021. okt. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
64%
Az igazi FÉRFI, már az asztalra vágott volna.
2021. okt. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
menekülj!!!
2021. okt. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
89%
Nem mindegy? Igen nyilván lefeküdhetnétek, ez neked meg gondolom nem életed célja. Kihagyható élmény!
2021. okt. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
95%
Azt jelenti, hogy jó lenne téged megbazni, de nem tudja, hogyan kéne kivitelezni úgy, hogy a családot is megtartsa és te is mellette maradj.
2021. okt. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
72%

Hezitál, hogyan jusson el a szexig.

Nős pasi egy dugásra max, utána lépj tovább.

2021. okt. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
59%

ha van tartásod és önbecsülésed, ezt azonnal lezárod.


ha már munka miatt nem kell beszélnetek, akkor pláne.


és gondolj a másik nőre is, vele szemben is gerinctelenség.

voltam hasonló helyzetben, azonmód minden kapcsolatot megszakítottam az illetővel.


senkinek nem leszek a szeretője, és nem bszok ki egy nőtársammal.


elhiszem, h. ez most őrült nagy ego trip a számodra, mert ettől értékesebbnek érzed magad, de ez a mézesmadzag.


és sok hülye nő bekapja, majd a falloszt is...

aki értelmesebb, egy ilyen helyzetből rögtön kiszáll.


persze, telón mondta el neked, ne legyen írásban nyoma.

legközelebb készíts hangfelvételt.

2021. okt. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
82%
Semmi komolyat nem akar,csak puhatolózik,hogy neked mi férne bele.
2021. okt. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Voltam ilyen szituban. Sajnos tényleg azt jelenti, hogy: "Úgy megdugnálak párszor titokban, vajon mit kell hazudnom ezért? Hogy oldjam meg? Benne lennél?"
2021. okt. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!