Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férfiaktól, ti mit tennétek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiaktól, ti mit tennétek, ha egy jóbarátotok/rokonotok megszegné a házi nyúlra nem lövünk aranyszabályt, aminek ti lennétek a kárvallottjai? Szükséges ez esetben a revans, fizikai értelemben?

Figyelt kérdés

Röviden: Régóta ismerem a csajt, de az utóbbi időben kezdtünk el randizgatni. Erre bejött a képbe a barátnőjének a pasija, aki történetesen az unokatestvérem. A srác és a barátnője pár hónapja szétmentek, azóta (de lehet, hogy már a kapcsolata ideje alatt is) ő strigulázza a nőket. Mindegy, a lényeg, hogy bepróbálkozott az "én csajomnál", találkoztak is, de a csaj rájött, hogy a gyerek milyen, és véget is ért a történet. Azt nem tudom, hogy az unokatestvérem tudta-e, hogy én akarom azt a lányt, azt sem tudom, hogy volt-e köztük bármi testi kapcsolat...


Legszívesebben péppé verném ezt a f.szt, a csajt nem is keresem.


Fogalmam sincs, hogy mi lenne a legjobb megoldás. Ha nem teszek semmit, ez akár máskor is megtörténhet, hiszen az ilyen embert nem tisztelik. Ugyanakkor az Isten sem tudja, hogy ez hova vezetne, ha megverném, illetve az sem lenne túl előnyös, ha az jönne le másoknak, hogy agresszív vagyok.



2021. nov. 13. 15:39
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Ekkora barmot...
2021. nov. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%
Megér neked pár hónap letöltendőt ez a r.banc?
2021. nov. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%

ha csak "randizgattok" akkor nem a "csajod" és találkozhat mással is. + Nem is értem a problémádat, hisz 1 találka után lepasszolta a másik pasit, akkor?


Hisztizz és féltékenykedj és sértődj meg a nagy semmire mint egy hülye p***a, ez biztos vonzó férfias viselkedés lesz a nők számára.

2021. nov. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%

Mekkora barom vagy. Még nem is volt köztetek semmi, de már birtokolni akarod a csajt. 🤦‍♂️

Az, hogy neked "kell", se őt, se mást nem kötelezi semmire.

2021. nov. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%

a verekedes a primitiv emberek eszkoze. mire mennel vele, ha peppe verned? arrol nem is beszelve, hogy meg az is lehet, a vegen o verne el teged..


amugy meg nem ertem, most a csaj a csajod volt vagy nem? mert ha igen, akkor o is jo nagy szutyok, h igy masokkal talalkozgatott, ha meg nem voltatok egyutt, akkor meg az o dolga. ha nem voltatok egyutt, akkor mas srac is siman elhivhatja randizni, lehet nem is tudta, hogy ti ismerkedtek.

mindenesetre azzal semmit se ersz el, ha most nekiesel.

2021. nov. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%
Tehát randizgatsz egy lánnyal, de még nem vagytok együtt. Ő randizott a barátnője exével is, de rájött, hogy nem egymást keresik. Illetve az unokatestvéred mióta nincs barátnője, nagyüzemileg csajozik. És a két történet keresztezte egymást véletlenül, úgy, hogy erről talán csak te tudsz. Mégis milyen alapon akarsz revanst? A te "kiszemelted" miatt, amiről az unokatesód nem is tudott, azért mert a csaj randizott az unokatesóddal, amiről gondolom szintén nem tudott, vagy azért, mert a srác az exének a baráti társaságából nyomult rá valakire, amivel meg valószínűleg minmdenki tisztában volt, és neked az ég világon semmi közöd hozzá?
2021. nov. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
64%
#2 szivem ebben a sztoriban a kérdező es a strigulazos az egyetlen r*bi
2021. nov. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
28%
Azért minimális igazsága van a kérdezőnek, ne csináljunk már úgy, mint ha nem lenne. Más kérdés, hogy ahogy kezelni szeretné, az vicc.
2021. nov. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
42%
Bárkinek szarul esne, ha a randipartnere mással is talalkozna, emberek vagyunk...
2021. nov. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudod, hogy tudta-e a srác, hogy neked kell az a csaj, akkor mi a túróért akarnál verekedni? Szánalmas Maunika show viselkedés - mondjuk akkor is az lenne, ha tudta volna a srác, mert értelmes férfi nem pofozkodással intézi el a szívfájdalmát, de az extra Maunika show viselkedés, ha úgy pofozod, hogy nem is biztos, hogy tudott a te érzelmeidről.
2021. nov. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!