Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A Barátom elakar menni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Barátom elakar menni egy olyan házi buliba, ahol sokan lesznek. Nem szívesen engedném el. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

26.án menne el egy házibuliba, pont aznap lennénk 7 hónapja együtt. Nem is azzal van a bajom, hogy pont akkor menne el, hanem azzal, hogy nem bízok meg benne eléggé. Eleve féltékeny típus vagyok és zavar, hogy elmegy. Felőlem elmehet, csak ez eleve egy ott alvásos buli és hát a barátom elég jól néz ki. Engem hibáztat, hogy megtiltottam neki, meg mielőtt összejöttünk volna ő hetente bulizott, most meg nem. Különös, hogy én nem tiltottam meg neki. Elment a szalagavatójára a bankettjére és mind két alkalommal írtam neki, hogy vigyázzon a csajokkal és érezze jól magát. Most meg kiakadt azon, hogy nem engedem el egy ott alvós bulira. Sőt még ki is rakta ide a Gyakorikérdésekre, hogy mit csináljon. Linkelem. Mielőtt még félreértés lenne, közlöm, hogy arra írtam hogy szakítok vele, hogyha a tudtom nélkül elmegy és megcsal. Mit tegyek?

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..



2012. júl. 17. 00:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
nem olvastam végig!de ha elmegy..dobd ki!
2012. júl. 17. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%

aznap lennénk 7hónapja együtt...


Te se vagy százas.Remélem a másodperceket nem számolod.

2012. júl. 17. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Vagy élsz azzal, hoyg bármikor megcsalhat, vagy kidobod, s akkor ne kell ilyenen agyalni...vagy te dobod a féllem miatt, vagy ő amiatt, hogy lett új és jobb
2012. júl. 17. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Advocatus Diaboli ***** válasza:

Ha nem bízol benne, minek vagy még vele? A barátnőm és én rátok verünk még 60km-t és totálisan megbízunk egymásban már kb. 2 éve.

Ha ad rá okot, hogy féltékenykedj, keress mást. Ha nem ad, akkor meg ne hisztizz.

2012. júl. 17. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:

1: ki vagy te hogy megmondd egy önálló embernek hogy mit csináljon (főleg hogy megtiltod) 2: B***ASSZAMEG MÈG JÓ HOGY ELMEGY A SAJÁT SZALAGAVATÓJÀRA ÈS A BANKETTJÉRE-.- 3: ha tisztában vagy vele hogy helyes és te meg féltékwny vagy akkor minek vállalsz kockázatot? 4: ha nem bízol benne minek vagytok együtt? -.-

nem vagy normál... előbbutóbb úgy ki leszel dobva mint a sicc;))

2012. júl. 17. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
igen,pont nemrég olvastam. engedd hagyj menjen. ha megcsal így is úgyis megfog később is.minél jobban féltékenykedsz annál jobban azt mutatod hogy nem bízol meg benne. ha csajos buli lenne pasikkal te is elmennél nem?ilyenkor nézd fordítva a dolgot.mit szólnál ha nem mehetnél el buliba mert a pasid megtiltotta,hogy reagálnál??
2012. júl. 17. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
Most komolyan ahelyett hogy egymással megtudnátok beszélni mind a ketten gyakorikérdésekre irogattok??? EZ NAGYON CIKI! hány évesek vagytok? :D
2012. júl. 17. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Szerintem beszéljétek meg egymással, mert pár dologra úgy tűnik, hogy máshogy emlékeztek... Abban pedig nem tudunk igazságot tenni. Ha ez megvan, akkor le is írhatjátok a közös álláspontot. :D Az alapján már mondhatunk rendes véleményt.
2012. júl. 17. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Ő 19 én 17
2012. júl. 17. 02:55
 10/16 anonim ***** válasza:
17 évesen lehetne több eszed is, mint ezen hisztizni...
2012. júl. 17. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!