Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi értelme ennek ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme ennek ?

Figyelt kérdés

Miert hazudik egy ferfi, hogy odáig van értem és sose csal meg, ha folyamatosan csal, több nővel is meg fix szeretővel?

Azert hittem neki 8 hónapig, mert arra gondoltam, magamból kiindulva, mert én nem hazudok, hogy miert hazudna, mi érdeke lenne, ha nem vagyunk házasok, se gyerek, se hitel nincs ami összeköt. Miert teszi ezt? Ha nelkulem is kielégül, bárhol.

Mindneki tudta, csak én nem, mindneki engem nevetett a hatam mögött.



2021. nov. 14. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:
10%
Arra nem gondoltál higy mindent megadj neki?
2021. nov. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Honorius válasza:
96%
Miért maradsz vele az első megcsalás után? Nem rosszból kérdem.
2021. nov. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mi az a minden ? Mert en úgy érzem mindent megadtam
2021. nov. 14. 22:02
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom azért van veled, mert melletted bármit is megtehet és akkor sem unatkozik, ha épp egyik bige sem ér rá...
2021. nov. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
96%

Nem tudom, mi értelme ennek.

Annak van értelme, ha még ma elhajtod a fszba.

Van még 40 perc.

2021. nov. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
72%
Ha neked nem fér bele a megcsalás akkor hagyd el. Van akinek belefér nem foglalkozik azzal hogy ezzel megbantjak egymást.
2021. nov. 15. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó mondat a lényeg.
2021. nov. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!