Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A középkorú nők nehezebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A középkorú nők nehezebben élik meg, ha a férjük egy 22 evés, jól kinéző lánnyal csalja meg őket, egy hozzájuk hasonló, átlagos külsejű 40-es helyett?

Figyelt kérdés
2021. nov. 15. 11:26
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
63%
Nem okvetlen. Mert a 22 éves bombázóra tekintve értik, hogy a férjük a farka után ment, és egy 22 évessel nem versenyezhetnek külsőben. De ha egy hozzájuk hasonló, átlagos külsejű 40-essel csalja őket, akkor kénytelenek tudomásul venni, hogy emberileg tudott a másik nő olyat nyújtani, amit ők nem. Pl. nem hisztizik, tisztelettel beszél a férfival, érdeklődik az ő dolgai iránt stb. stb. Ezzel pedig nagyon kellemetlen szembesülni. Hogy ők cseszték el a dolgokat.
2021. nov. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem mindenképpen. Ha egy korabeli nő lenne a másik, akkor lehetne keresni az okokat. Mit csinálhattam volna jobban? Tehetek-e valamit, hogy helyrehozzuk? De egy húszévessel nem lehet versenyezni, legalábbis külsőre.
2021. nov. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
55%

Bármelyik.

Ha jól kinéző 22 évessel van megcsalva, úgy fogja érezni, jobb lett volna, ha 40 évessel. Mert a 40-essel még csak-csak tud versenyezni, de az idő előrefelé halad - olyan üde és hamvas, mint 22 évesen, már sosem lesz.

Ha egy átlagos 40 évessel van megcsalva, úgy fogja érezni, hogy jobb lett volna, ha 22 évessel. Mert így mardosni fogja az érzés, hogy iszonyúan kevés még egy átlagos 40-eshez képest is.

2021. nov. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
90%

45 éves vagyok, nekem mindegy lenne, a tény zavarna.

1-es jól leírta, hogy miért.

2021. nov. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
78%
Nekem jobban fájna, ha egy negyvenessel csalna meg. Egy 20 éves nő lehet tényleg gyönyörű és hamvas, lehet, hogy meg tudnám érteni, hogy nem tudott ellenállni. Na de ha egy nálam idősebbel teszi meg, az nagyon sok kérdést felvetne. 30/N
2021. nov. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
67%

teljesen mindegy, kivel csaljak meg, a megcsalaa igyis, ugyis szarul esik a megcsalt felnek.


de gyanitom, megint a fiatallany fetises idiota ujabb gyongyszemevel allunk szemben. tudom, nem sok kozod volt meg nohoz, de a ‘20 eves lanyok’ nem egy kukon faj, koztuk is akadnak ocsmanyak es dagadtak, mint ahogy egy 40 es no is nezehet ki baromi jol. nyilvan ertelmes ember nem hasonlit ossze egy 40est es egyetemistaval, mert

kb anya-lanya kategoria korosztalyilag es semmi ertelme aaz anyaddal/lanyoddal valo rivalizalasnak.

ahhoz is tartom magam, hogy ERTELMES, intelligens, normalis 40es ferfi nem fog egy 20 evessel osszeallni. ezek joreszt csak fetises idiotak vagy a korosztalyuk selejt pasijai, akik veluk egykoru noknel labdaba se rughatnak, mert amugy senkik, de egy-ket kiscsajt meg be tudnak hulyiteni.


en 30 vagyok, de egyaltalan nem erereznem ugy, hogy versenyeznem

kene a 20 eves lanyokkal. agyilag teljesen mashol tartanak (ezzel nem azt mondom, hogy butak, de tok mas eletszakasz), egyszeruen nem vagyunk egy kategoria. tudom, hogy jol nezek ki, jo a stilusom, emellett van megfelelo egzisztenciam es intelligenciam is, nem gondolnam, hogy egy egyetmista kiscsaj konkurencia lenne, akinek mindossze annyi az elonye, hogy feszesebb az arcbore. na bumm. es ismetlem, az az intelligens ferfitipus, akire en bukom nem fog leallni ezekkel a nala 10essel fiatalabb kiscsajokkal.

oszinten, sokkal feltekenyebb lennek, ha egy velem egyidos, de nalam sokkal jobban kinezo, sikeresebb, menobb novel allna ossze. kislanyok nem tulzottan erdekelnek.

2021. nov. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
23%
szerintem még könnyebben elfogadják az ember ha nála kevésbé esztétikusabb külsejű emberrel csalják meg , mint sem egy " szebbel, fiatalabbal " , bár a férfiak jobban kiakadnak ha az adott férfi rosszabb anyagi helyzetű, vegy etnikumu akivel megcsalja a nő, legalább is a reakciókat olvasva az évek alatt .
2021. nov. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
45%
7: elarulnad, hogyan lehet valakinek az etnikuma ‘rosszabb’ vagy ‘jobb’ mint a masike?
2021. nov. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem pont fordítva. Egy 20 éves lányért nem fog elválni (hacsak ki nem dobja a neje), mert maga is tudja, hogy nem tart sokáig, már ha sikerülne egyet összeszednie. A 20 évessel nem alakul ki olyan érzelem, amivel jövőt lehetne tervezni, teljesen máshol vannak. A lányka valszeg részeg volt, vagy kíváncsiságból lefeküdt egy idősebbel, de nem akar tőle semmit. Magára a házasságra nem sok veszélyt jelent, feltéve ha a feleség nem adja be a válást.
2021. nov. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
0%

8.

"bár a férfiak jobban kiakadnak ha az adott férfi rosszabb anyagi helyzetű, vegy etnikumu akivel megcsalja a nő "


A vessző tudod nem dísznek van ott, vissza kellene menni általános iskola harmadik osztályba !

2021. nov. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!