Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy elvált, középkorú, 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy elvált, középkorú, 2 gyermekes apa el akar még köteleződni? Vagy csak kalandra vágyik?

Figyelt kérdés

3 hónapja dolgozok a munkahelyemen. Van itt egy férfi. Egy cégen belül dolgozunk, de más munkakörben. Nagyon tetszik nekem és szimpatikus is. Mostanában ha időnk engedi sokat szoktunk beszélni, sokat beszél a magánéletéről is. Én a korán is meglepődtem, 42 éves, 30-35-nek néztem.

Jófej, vicces, magabiztos és van egy szexuális kisugárzása is a számomra. Én szeretnék tőle kapcsolatot, de nem csak szexet. Meg akarom jobban ismerni. Nem tudom, hogy ő hogyan érez irántam.

Mondta, hogy reméli ott leszek a céges bulin.

Megszokta jegyezni, hogy milyen jó, hogy lát.

Végig szokott mérni a szemével.

2 éve vált el, azóta szingli, van 2 kisiskolás gyereke. Egyedül él. Ezt így mind elmesélte. A válásáról is beszélt már.

Én 26 éves vagyok, szintén szingli.


2021. okt. 21. 23:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
6%
mindenképp.kell neki egy pótanyuka aki mos,főz,takarit a gyerekeire is ha még vele élnek....
2021. okt. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
46%

16 évvel öregebb nálad.


ha te gyereket szeretnél, nem biztos, h. ő akar 3.-at

pénzelnie kell meglévő kettőt is.


plusz generációs különbségek is bőven lehetnek.


inkább a korosztályodból válassz.

2021. okt. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
38%

Ugy gondolom, az emberek nagy resze alapvetoen el akar elobb-utobb kotelezodni, nyilvan 60 evesen mar senkinek nem az az eletcelja, hogy mindig mast vigyen haza.

Ha 2 eve valt el, gyakorlatilag barmi lehet. Lehet meg a kielem magam egy hazassag utan idoszakban tart, de lehet eleve nem olyan ember, akit erdekli az ilyesmi. Ismerkedj vele aztan majd kiderul.

2021. okt. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem vele élnek a gyerekek nagyon okos első.
2021. okt. 21. 23:28
 5/18 anonim ***** válasza:
20%

és most mit szólsz be az 1-.nek?!

honnan kellett volna tudnia, miért nem írtad le a kérdésedben?!


amúgy simán igaza van, és arra is kellhetsz h. főzz, moss rá, akkor is, ha nincsenek ott a kölykök.


könnyű zsákmánynak tűnsz, így nyilván nem lesz ennek a hapsinak nehéz dolga veled.

2021. okt. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
28%

Akkor kezdj el vele komolyabbat ha el tudod fogadni hogy sosem leszel neki az első. Mindig háttérbe leszel szorítva mivel a 2 gyerek lesz a legfontosabb ami egyértelmű. Nem te leszel választva sosem.

Én most ezen megyek keresztül, ugyan így 16 èv korkülönbséggel. Nem tudom van e értelme együtt maradni ha én kb levegőnek vagyok nézve azokon a napokon mikor a gyerekek nála vannak . Ez ilyen.

Huszon éves létemre nem biztos hogy erre van szükségem hogy nem vagyok nézve semmibe.

2021. okt. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Leírtam a kérdésben, hogy egyedül él.

Igen, főzök, mosok, de magamra is. :D

Jó esetben nem erről szól egy kapcsolat.

2021. okt. 21. 23:33
 8/18 anonim ***** válasza:
47%

6


hát miért álltok le családos férfiakkal, meg ennyivel öregebbekkel?

2021. okt. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
12%

Mindenkit felszavaztam.


Te pedig, naív, buta kérdező, pukkadj meg. :)

2021. okt. 22. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Mindkettő benne van a pakliban. Szerintem ez az adott két emberen múlik.
2021. okt. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!