Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tudnátok javasolni olyat aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok javasolni olyat aki segített?

Figyelt kérdés

Párok! Segítségeteket szeretném kérni. Párommal középiskolás korunkban szerettünk egymásba és 15 boldog évet töltöttünk együtt. Voltak hullámvölgyek de alapvetően boldogak voltunk és kitartottunk egymás mellett. Összeházasodtunk, lett 2 gyerekünk is. A szürke hétköznapok monoton rutinja viszont megkoptatta a kapcsolatunkat. Ez oda vezetett, hogy párom megismert valakit, hagyta, hogy elcsavarja a fejét és végül le is feküdtek. Párom azt mondja megbánta és borzasztóan érzi magát, hogy ezt tette velem. Én hajlandó vagyok megbocsájtani neki, ha kell mindent megteszek, hogy ezt lenyeljem, ha ez az ára annak, hogy újra tudjuk folytatni onnan ahol 2 hónapja félresiklott minden. Párom nagyon megzuhant, azóta csak árnyéka önmagának és egyre többet iszik.


Tudnátok ajánlani olyan házassági tanácsadót, párterapeutát vagy bárkit aki nektek is tudott segíteni az újrakezdésben/folytatásban. Nem vagyok biztos benne, hogy egyedül megtudunk bírkózni ezzel, szeretnénk külső segítséget kérni.

Köszönöm,

30 körüli pár



2021. nov. 17. 01:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
24%
Ennek annyi. A párod meg nem csodálom, hogy piál. Elment a fiatalsága, most meg már nem várja semmi az életben. :(
2021. nov. 17. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
56%
Nem feltétlenül van vége ha még megmentitek... És a nő is téged akar...
2021. nov. 17. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
32%
Szerencsétlent nem csodálom… ennél nagyobb hülyeséget hogy egy nő mellett 15 éves kora óta… fiatalsága ráment. Nem kell ezen csodálkozni…
2021. nov. 17. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%
Ti hüülyék vagytok? Volt 15 boldog évük. Szerintem ez méltányos a fiatalságért. Nem mint ha most nem lehetne bármiből bármi...
2021. nov. 17. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%
Én se értem a leminősítő hozzászólásokat és nagyon remélem, hogy találnak/ajánlanak olyan párterapeutát, aki segíteni tud.
2021. nov. 17. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem elég lesz hozzá,ha mindketten akarjátok folytatni.

Bár azzal a mondatoddal vitáznék, hogy neked kéne mindent megtenni..

Egyelőre hagynám,hogy hadd főljön a levében és várnám,hogy milyen megoldással rukkol elő.

Itt azért neki kellene most jobban erőlködni.

2021. nov. 17. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
69%

Nem akarlak kiábrándítani, de qrvára nem 2 hónappal ezelőtt siklott félre ez a házasság. Ilyen hosszú házasságban több éve érlelődhetett már ez a férjedben, mondhatni több éve hiányzik neki valami (nem is feltétlenül a szex). A másik lehetőség, hogy már sok éve csal (akár különböző nőkkel), csak eddig nem bukott le. Ezen egy párcsitercsi nem fog segíteni szerintem.

F, házas

2021. nov. 17. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
95%
Többen különbözőképpen értelmezik, én nem tudom eldönteni: kérdező, te a férfi vagy vagy a nő? Melyik volt hűtlen? Az ivást mindenképpen meg kell fogni minél hamarabb, ha nem is párterápia, de orvosi segítség kell az ivós félnek.
2021. nov. 17. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom számít-e, én vagyok a férj. Feleségem lépett félre
2021. nov. 17. 08:05
 10/13 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem számít, mert egy nőnél olyan igazán komolytalan félrelépés nem hiszem hogy van. Egy férfi azért könnyebben elcsábul, bár most biztos sokan nem fognak velem egyetérteni.
2021. nov. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!