Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Csaltad már meg a párod?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csaltad már meg a párod?

Figyelt kérdés
Egy másik kérdés ihlette ezt, tényleg ennyire nagy szazalekban csalják egymást össze-vissza?

2021. nov. 19. 23:54
A kérdező szavazást indított:
Igen. (Férfi vagyok)
Fizikai ertelemben nem , de gondolatban igen... F
Nem, es nem is gondoltam ra soha. F
Igen. (Nő vagyok)
Nem, de gondolatban igen... N
Nem, es nem is gondoltam ra soha. N
119 szavazat
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
76%
A megcsalásnál undorítóbbat nehezen mondanék. 3x csaltak már meg pedig még csak 23 éves vagyok. F
2021. nov. 20. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
93%
Kitalálom ez most a férfiak miért csaljátok a nőket kérdés folytatása?
2021. nov. 20. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Lényegében az, a nők válaszára is kíváncsi vagyok.
2021. nov. 20. 00:10
 4/24 anonim ***** válasza:
56%
Mert otthon nincs szex 2 éve. Fél éve van szeretom.
2021. nov. 20. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
47%
Mert megfulladok ebben a kapcsolatban, és nem tudok kilépni.
2021. nov. 20. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
78%

Soha nem csaltam még meg egy páromat sem.

Egyszer viszont kellett volna. A kapcsolatomnak már vége volt, de be volt tervezve egy utolsó találkozó, ahol át beszélünk mindent.

Volt egy lány, akit viszont meg kellett volna ez előtt csókolnom, de nem tudtam, hiszen kapcsolatban voltam, teljesen mindegy, hogy már lényegében vége volt, de attól még kicsit kötődtem a másikhoz.

Sajnos nagyon hűséges típus vagyok. Ezt azóta is bánom, de ugyanakkor akkor helyesen cselekedtem.

2021. nov. 20. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
71%

Nő vagyok

1x történt amikor megcsaltam a barátomat,3 évig voltunk együtt,össze is költözünk,és a költözés óta szépen lassan elkényelmesedett,

nem járunk el sehova

,az volt a napi program,hogy hazaértem, főzés,mosás, takarítás, levittem a kutyát,

ő hazaért, egyből gép bekapcsol és nyomta 1.5 órát,beszélgettünk fél órát megnézte a híradót joejszakat...

Semmi bok,semmi meglepetés,semmi randi

Úgy éreztem magam mint egy 50 éves


nincs gyerekünk,de

Szex havi 2 sikerült, mert szex közben egyszerűen nem állt fel neki vagy csak nehezen...

Én mindent megtettem pedig,a stresszre fogta,kértem,hogy menjen el orvoshoz mert ez 30 évesen nem jelent jót...


Mint minden normális szexnél vannak előjátékok,mert mi nők olyanok vagyunk,hogy minket fel kell izgatni,hogy finom nedvesek legyünk,páromat kértem,hogy szeretném ha kényeztetne,kinyalna

Válasza az volt,hogy őt teljesen kizökkenti és nem tudd rá hangolodni így a szexre, ha én ilyet kérek tőle ...

És inkább vegyünk síkositot, én meg nem akartam venni,mert 25 éves voltam és tudtam,hogy be tudok gerjedni és tudok nedves lenni és nem 45 vagyok aki már klimaxol és nem tudd benedvesedni ....


Én próbáltam sokszor beszélgetni vele,hogy mi lehet a baj, menjen orvoshoz, csináljunk közös programokat

Nem éreztem magam már nőnek mellette,sose gondoltam a megcsalásra amíg egy szép napon meg nem ismertem a kollégámat ....

2021. nov. 20. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
58%

#7 vagyok

Az elején nagyon jókat beszélgettünk nevetgéltünk,

vele azt éreztem,hogy élek...

Tudta,hogy párkapcsolatban vagyok és tiszteletben is tartotta,de pár hónap után én egyértelmű jelzéseket adtam felé,hogy többre vágyok,rohadt sokat szexelünk, visszaadta az önbizalmam,mondtam,

hogy semmi baj nincs velem

Gyönyörű szép nagy formás melleim vannak a puncim egyszerűen elképesztő ... És egyáltalán fel nem bírja fogni,hogy aki 30 éves annak,hogyan nem megy ...

Mert hát neki mindent elmeséltem


Szeretőm 38 éves volt

Én 26

Barátom 30

Kb 1 évig tartott a viszony.. én gyereket akartam,ő már nem

Így elvaltunk

A páromnak otthon mindent elmondtam,kb 2 hónap szünetet kért

Belátta,hogy miatta ment tönkre,mert én tényleg odaadó voltam vele végig és igazam volt sok dologban

Sajnálom amit tettem,úgy érzem,hogy most Rendben vagyunk,de ha mégegyszer ilyet tennék akkor biztosan kilépnek a kapcsolatbol


Azért bennem volt a bűntudat...

2021. nov. 20. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
36%
Miért lettem lepontozva
2021. nov. 20. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
36%
Mindenki le van valamilyen szinten, ez ilyen, nem kell logikát keresni a dologban.
2021. nov. 20. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!