Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Álmodban csaltad már meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Álmodban csaltad már meg a párodat?

Figyelt kérdés
2021. nov. 24. 18:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen nem, mert álmomban egyedülálló voltam és úgy jöttem össze valakivel vagy olyan is volt, hogy ott más volt a párom és vele voltam.

Nem tulajdonítok neki semmi jelentőséget, eszembe se jutna a valóságban mással lenni. Amúgy is többnyire hülyeségeket álmodok, aminek tényleg nincs semmi valóságalapja.

2021. nov. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én nem tekintem a szexuális álmot megcsalásnak. Emberi szabadság része, hogy mindenkinek van kötetlen, tudat alatti gondolata. A megcsalás az tudatos viselkedés vagy éppen annak hiánya. Érezd jól magad amikor álmodsz. A szexuális álom pedig szerintem része kell legyen az egészséges életnek. Tekintve, hogy az álomban mindenféle logikátlan, megmagyarázhatatlan dolog tud történni, azt se kell belemagyarázni, hogy erre az illető vágyik, és direkt gondolt erre. Ha ébren úgy érzed, teljesen szereted és minden jó vele, akkor hajrá.
2021. nov. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Általában olyankor nincs nekem a barátom, vagy pedig az utolsó pillanatban átváltozik, és a szexuális tartalmú dolgok már vele történnek.

De azt hiszem egyszer-kétszer olyan álmom is volt, ahol tudtam, hogy ő is létezik.

2021. nov. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Sajnos nemcsak álmomban, hanem valóságban is. Ráadásul nem is eggyel, nagyon sok nővel. Nagyon bűntudatom van, de nem fogom neki elmondani, hogy megcsaltam
2021. dec. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!