Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ez ?

Figyelt kérdés

Ha egy pasi mikor új barátnője lesz, nem hagyja abba a kapcsolatot a régi szeretővel/ szeretőkkel, az azt jelenti, hogy az új barátnő nem olyan jó?

Vagy nem bízik abban, hogy a kapcsolat tartani fog ?



2022. jan. 3. 09:18
 1/6 A kérdező kommentje:
52 eves ferfi
2022. jan. 3. 09:18
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Azt jelenti hogy egy ösztönlény. Ha te vagy a barátnő, menekülj!! Nem veled van a baj
2022. jan. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
Azt, hogy üriteni jó vagy néha napján. Igazán nehéz megfejtés volt.
2022. jan. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
En vagyok a barátnő
2022. jan. 3. 09:50
 5/6 anonim ***** válasza:
85%

Akkor azt, hogy nem tisztel eléggé téged sem. Vagy függ a szeretőjétől.

Ebben az esetben miért nem szakítasz? Vagy te is beakarsz állni a szeretők sorában?

2022. jan. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
33%

Én amikor összejottem egy 43 évessel, helybol kivágta az összes szeretőjét, de tenyleg azonnal első szex után.

Aztan eleinte szexkapcsolatban voltunk (mert kényelmes volt neki ez az életmod),de amiert elkezdett attol tartani hogy bepasizom és lelépek, és meg akart tartani, főleg ez miatt vitte át komolyba.


De ő még nyitott összeköltözésre csaladra is.



Egy 52 férfinek lehet erre már nincs szüksége hogy fix asszonya vagy komoly kapcsolata legyen.

2022. jan. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!