Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tegyek? Engedjem el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Engedjem el?

Figyelt kérdés

Nem vagyok rá büszke , de a sors úgy hozta,hogy egy több ,mint 30 évvel idősebb férfinek lettem a szeretője ... tudom...... már önmagában az is eléggé megvetendő, hogy szeretőzsdire adtam a fejem...... az iszonytatóan nagy korkülönbség még csak tovább ront a helyzetemen :( évek óta ismerjük egymást .....mindig is vonzódtam hozzá...... sokáig sikerült ezt a vonzalmat elnyomni és kordában tartani egészen tavaly tavaszig...... ugyanis akkor egy buliba mondhatni "egymásnak estünk"

Szintén tavaly októberben el kellett költöznöm ideiglenesen másik városba így majdnem 3 hónapra megszakadt a "kapcsolat" mivel én őrülten és menthetetlenül szerelmes lettem belé,ezért nagyon nagyon szerettem volna onnan folytatni ahol abba hagytuk....nyilván számításba vettem azt is,hogy ez nem fog menni,de majdhogynem biztos voltam abban,hogy úgymond minden rendben lesz és "visszatalálunk" egymáshoz.....sajnos nem így lett...... nagyon sokat látjuk egymást mostanában ...... mérhetetlenül zavarban vagyok a jelenlétében és nem tudom,hogy hogyan viselkedjek vele...... ő sokat csípkelődik velem....... megjegyzéseket tesz ,néha megtapizgat... ....de nem tudom eldönteni,hogy jön-e az a villamos vagy megy! Nem mondta ki ,hogy ennyi volt vége! ....de néha olyan ,mintha levegőnek nézne....nem merek közeledni felé , mert a tudat ,hogy visszautasíthat megőrjít :(

szerintetek beszéljek vele? Vagy kérdezzek rá,hogy " mivan velünk"? Vagy csak engedjem el? :( (negatív kommentelők kíméljenek)



2022. jan. 29. 23:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
ha hagyod magad megdug még, ha nem akkor az sem érdekli különösebben
2022. jan. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nos ez nagyon hasznos volt ...... és külön dícséret illeti,amiért ilyen szépen fogalmazott.....megdug😓👏👏👏
2022. jan. 29. 23:55
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne sértődj meg, igen nem fogalmazott finoman, de tömören, és a lényeg benne van.


Rajtad áll, ha kezdeményezel, fojtatódik a szeretősdi, ha nem az se érdekli sajnos. Valószínű van más is rajtad kívül.

2022. jan. 30. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam.....de lehetne benne annyi,hogy legalább elmondja,hogy nézd részemről ennyi volt :( tudja,hogy szerelemmel szeretem .... tudja,hogy nem voltam még ilyen helyzetben :( nem tudom a szeretősdis játékban nem illik közölnk a másikkal ha már nem kelk?!
2022. jan. 30. 00:38
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Illik...?

Te komolyan korrektséget vársz attól, aki csalja a feleségét? Ne viccelj!

Nem érdekli, hogy te mit érzel, mert az a te dolgod. Ő csak élvezi, hogy egy olyan csitri rajong érte, aki bőven a lánya lehetne. Élvezi, hogy hagyod magad fogdosni. Hogy tüzet fogsz a közelében.

Csak játszik az érzéseiddel. Ha otthon nyugi van, te meg készségésen fogadod a tapizást, még lehet egy-egy jó szex. Számára az egyetlen értéked a korod.


De most őszintén: te komolyan éveket akarsz arra pazarolni, hogy vársz egy ilyen gyökérre, mikor kegyeskedik benned megmártózni? Te ebben szépen tönkremész lelkileg. Ahelyett, hogy lenne valaki, aki utánad fut, minden nap neked udvarol, fogja a kezed, és boldog, hogy veled lehet. Amíg futsz a papi után, esélyed se lesz boldog kapcsolatra.

2022. jan. 30. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Abszolut igazad van !
2022. jan. 30. 07:41
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Remélem tényleg belátod. :)
2022. jan. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
80%
Hát tudod ezek az 50 feletti manusok már elég kiégettek és gyávàk ahhoz hogy merjenek szerelmet érezni valaki iránt….1-2 menetre elkap,utána levegőnek néz.Mit vársz egy ilyentől???
2022. jan. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagy patkányok ezek. Ha rá vársz, csak elmegy melletted az élet.
2022. jan. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedj keress mást .Majd más mellett elhalvanyulnak az emlékek na meg az érzések is alabbhagynak .Jobban jársz ha nem eléd bele magadat .Csak magadat kînzod .
2022. febr. 6. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!