Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mennyire igaz, hogy a féltéken...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire igaz, hogy a féltékeny, bizalmatlan nőket nagyobb számban csalják meg a párjuk, mint a kedves, cuki, szinte semennyire sem féltékenykedős nőket?

Figyelt kérdés

A környezetemben nagy számba ezt tapasztalom, persze kivételek vannak.

Saját magamon is tapasztaltam, amikor féltekeny bizalmatlan voltam meg lettem csalva nem is 1x, amikor meg szrtam a másik fejére csak én léteztem, oda vissza volt értem, hűséges volt.


Ez tényleg így van? Miért?


2022. febr. 3. 17:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
98%

Sztem akkor feltekeny es bizalmatlan valaki, ha erzi hogy valami nem stimmel a masikkal, nem erzi biztonsagban magat.


Tehat nem azert csaljak meg, mert feltekeny, hanem azert feltekeny, mert erzi hogy gaz van.


Persze van az is, mikor x ev hazassag utan a hazisarkany asszonyt csalja a ferje.

2022. febr. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne igy? Mert a te ismeröseid ilyenek...
2022. febr. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség. Egy csomó pali/(nő is ugyanúgy) a csalfa, toxikus, idegroncs exét magasztalja, míg a normális, kiegyensúlyozott partnereiket nem tudják megbecsülni.
2022. febr. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Igazából ez vice-versa.


Ha érzed, hogy a párod megcsalna, akkor persze, hogy féltékeny és sárkány leszel. Míg ha úgy érzed, hogy hűséges emberrel vagy, akiben megbízhatsz, akkor nem fogsz fölöslegesen drámázni.


DE! Ha valaki mégis fölöslegesen kelti a feszültséget, az csak azt éri el, hogy kiábránduljon belőle a másik. Ha pedig kiábrándultál a párodból, akkor simán jöhet egy új fellángolás, szerelem, aminek lehet a vége megcsalás.

2022. febr. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Egy párkapcsolat alapja a bizalom. A bizalom szabadságot ad. A szabadság érzete önbizalmat ad. Az önbizalom abban erősít meg, hogy megbíznak bennem. Ha megbíznak bennem, akkor szeretnek. Ha szeretnek, akkor miért kacsintgatnék másfele? Ez ilyen egyszerű.

A féltékenység maga a "zöld kígyó", tönkre tesz mindent!

2022. febr. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
50%
Nem igaz. És általában az féltékeny, akinek oka van rá.
2022. febr. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
71%

#6.

Féltékeny az, aki nem bízik önmagában, vagyis önbizalom hiányos. Ennek az esetek túlnyomó többségében alapja van. Azért, mert önmaga tisztában van azzal, hogy miben nem képes a partnerének teljes mértékben megfelelni. Ezt kell önmagunkban helyre tenni, olyanná lenni, amit úgy gondolunk, hogy a partnerünk elvár tőlünk.

2022. febr. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

#7 Én az első kapcsolatomban nagyon féltékeny voltam, a másodikban soha, pedig nem telt el sok idő a kettő között. Közel 3 hónapig voltam egyedül, gondolhatod, hogy ezalatt nem mentem át hú de nagy személyiségfejlődésen, és az önbizalmam sem érkezett meg.


Pedig a második kapcsolatom amúgy egy bántalmazó kapcsolat volt, nehezen is léptem ki belőle. Talán az egyetlen pozitívum a hűsége volt, amit nem is kérdőjeleztem meg. Ezer más probléma volt, pl. szexuális kényszerítés, rángatás, lelki bántalmazás, de tudtam, hogy más nővel nem lenne, ezért féltékeny nem voltam.

2022. febr. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
54%

#8!

Sajnálattal olvastam a hozzászólásod második részét, mert ha valamiért ütni, vagy ölni tudnék, az a bántalmazás.

Azonban mégis azt kell mondjam, hogy bár nem "fejlődésen", de személyiség változáson estél át. Ezt írod:

"Talán az egyetlen pozitívum a hűsége volt, amit nem is kérdőjeleztem meg."

Itt a kulcs, nem kérdőjelezted meg a hűségét, nem voltál féltékeny.

Az eredendő kérdésre a válasz, hogy a féltékeny embereket csalják meg, mert érzik a bizalmatlanságot, és annál inkább tesznek azért, hogy ennek alapja legyen.

2022. febr. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Semennyire nem voltam féltékeny, a szexet is rendszeresen kívántam exemmel mégis megcsalt hónapokon belül.


Nem ettől függ. Ez személyfüggő dolog!

2022. febr. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!