Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Aki már megcsalta a férjét,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki már megcsalta a férjét, megcsalás után, még meddig tudott lefeküdni a férjével is ?

Figyelt kérdés
Hosszú 20 - 30 éves házasságban töltött idő után, megcsalod a férjedet és sokkal élvezetesebb a szex a titkos kapcsolatoddal mint a férjeddel, attól még szexelsz otthon is a férjeddel, mert egyébként elválni nem szeretnél ?

#szex otthon a férjejel vagy szeretővel
2022. febr. 8. 16:22
A kérdező szavazást indított:
Továbra is szexelek a férjemmel is mint az előtt !
Csak annyit szexelek otthon, amennyit az otthoni béke kedvéért szükséges !
Nem szexelek otthon a férjemmel , amióta a sokkal élvezetesebb szexben részesülök máshól !
15 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
16%
Először az első volt, aztán miután hozzám költözött a párom, azóta a második él
2022. febr. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

1 -es

Nem értem, mit szerettél volna mondani?

2022. febr. 8. 17:53
 3/10 anonim ***** válasza:
47%
Először úgy voltam vele,mint az első válaszlehetőségnél,aztán (miután hozzám költözött a párom) már a második lépett életbe. Így már világos?
2022. febr. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Mi már előtte se szexeltünk itthon.
2022. febr. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

4 -es !

Mielőtt megcsaltad a férjedet,előtte mennyi ideje nem szexeltetek otthon a férjeddel?

Te nem akartál otthon szexelni mert nem volt jó, nem élvezted ?

vagy

A férjed nem akart , nem tudott szexelni veled ?

2022. febr. 8. 18:53
 6/10 anonim ***** válasza:
72%
Én nem akartam és több mint 2 éve
2022. febr. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%
En utana tudtam, elotte nem. A megcsalas felpezsditette a kapcsolatunk. Fiatalos otven fele nokent addig nem tudtam lenyugodni, mig ki nem eltem a vagyam. Es en is elengednem, vagy behunynam a szemem.
2022. febr. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Úgy gondolom, hogy ha megcsalnám a férjemet és attól a másik férfitől kapnék egy addig még soha át nem élt örömérzetet, élvezetet, én utánna már nem tudnám kívánni a férjemet és nem lenne kedvem vele lefeküdni.

Igaz a béke kedvéért "muszájból" néha napján le kellene feküdnöm a férjemmel is.

2022. febr. 8. 22:05
 9/10 anonim ***** válasza:
83%
Amikor már 2 éve nem volt szex otthon, akkor feküdtem le mással. De én azt nem is fogtam fel megcsalásként és maradjunk annyiban, hogy nem is az, mivel semmi olyat nem csináltam párhuzamosan, amit a férjemmel igen. Sőt, ha rákérdezett volna, simán megmondom vagy max. annyit válaszolok, hogy semmi közöd hozzá, ami igaz is.
2022. febr. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Megcsaltad végül a férjed kérdező?
ápr. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!