Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lányok! Van közöttek itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevin_Wendell_Crumb kérdése:

Lányok! Van közöttek itt olyan, aki csalja a jelenlegi pasiját?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy miért!

2022. febr. 9. 12:53
A kérdező szavazást indított:
Nem csalom meg, ha annyira szar már, kilépek a kapcsolatotból
Szeretem a párom, vele akarom leélni az életemet, de néha kell a változatosság!
Szeretem a párom, és kb egyszer mentem félre, mert kihagyhatatlan volt az alkalom!
Szeretem a párom, de nem éltem ki magam,és ezért szeretnék még 1-2 új brébe beleülni!
Mindegy milyen kapcsiban vagyok, akkor is félre dugok! Ez van, ilyen vagyok!
45 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
83%

Szavazni nem tudtam, olyan verzió nincs amit választhattam volna.


Nem szeretem a párom, többször megcsalt, én őt nem, de megtenném...

2022. febr. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%

En csak az exem

Itt irtam le miert.4.válaszado

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..

2022. febr. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%

Igen mivel jó kis ATM gèp a férjem és eltart, fizeti a luxust, de az ágyban nulla.


39 Krisztina

2022. febr. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
96%
Kár, hogy az utolsó kettőt így fogalmaztad meg, a sok incel rákattint, így már nem is releváns a szavazás.
2022. febr. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
96%
Olyan kategória sincs, hogy szar a kapcsolatom, kikacsintgatok, de még nem szakítok
2022. febr. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
67%
Nem csalnék meg senkit, nem vagyok ekkora patkány. Ami nem megy abból kilépek, szembenézek a problémákkal, nem kreálok még többet. Ha valamit nem kapok meg egy kapcsolatban, vagy inkább leépít, nem vagyok óvodás, inkább lezárom, csakis tiszta lappal kezdek bármibe. Ha engem megcsalnak, az meg sajnálni való. Mármint én sajnálom a megcsalót, hogy ehhez kellett folyamodnia, mert ha minden rendben lenne vele, vagy képes lett volna elhagyni, vagy nem csal meg, hanem őszintén kommunikál, ott valami torzulás van.
2022. febr. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert nioncs itthon szex és már nem is lesz. De a házasság egyébként OK, tehát nem válok. Szeretőm van, aki szintéán nős, pont ugyan ilyen ok miatt.
2022. febr. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!