Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki miért csalta meg a párját?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki miért csalta meg a párját? Miután kiderült, mi lett? Szakított veled?

Figyelt kérdés
2022. febr. 8. 16:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
14%
Mikor bejött a vállalkozás és lett pénzem. Lettek lehetőségeim is. Onnantól nem volt kérdés hogy inkább a szex mint egy házsártos feleség.
2022. febr. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert nyíltan megmondtam neki, hogy van rá lehetőségem, és mivel le se szr, lehet, hogy megteszem. Vállat rántott és leült játszani. Én meg elmentem és megtettem. Aztán elváltam tőle.
2022. febr. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Ha leírom az általa elhangzott mondatot, ami tulajdonképpen a pontot feltette az i-re, akkor félő, hogy mások felismerik a történetet... 😐
2022. febr. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Mert más lányoknak csapta a szelet, engem érzelmileg hanyagolt, állandoan attol rettegtem, mikor hagy el, vmi szórakozóhelyen össze is gabalyodott vkivel, es lett egy olyan szeretőm, aki bujik ölel szeret vígasztal, bújós együtt alvások stb es kompenzálta a sok szenvedésem.


Nem derült ki soha.

2022. febr. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
4%
Nő nem érdemel tiszteletet se megbecsülést. A nők csak a pénzre mennek. Ki kell használni őket nekünk férfiaknak is, aztán mikor már nem kellenek el kell dobni őket mint a használt zsepit.
2022. febr. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%

#5

Na ezért terítette be a takony a képed, amin ki se látsz...

2022. febr. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
6. Miért is?
2022. febr. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
85%

Mert nem szerettem és féltem szakítani kis fiatalon - agresszív volt és akarnokoskodó.


Megtudta, de így is alig tudtam levakarni magamról. Hónapokig a nyakamra járt utána.

2022. febr. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
15%

#7

Mert neked nem jutott papírzsepi

2022. febr. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
82%

9:


Sem nő. :DDD

2022. febr. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!