Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Milyen érzéseket ébreszt ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzéseket ébreszt ez a helyzet ?

Figyelt kérdés

Mikor összeálltok egy pasival, aki átlag alatti, mint kinezet, mint kereset, abban reménykedve, hogy ez majd megbecsul. Ok, meg is szeretitek a végén stb

És aztan kiderül, hogy megcsal.

Mennyire rombolja le az egót, ha még egy “ilyen” is megcsal, mondjuk, ha jó pasi csal meg azt még megérti az ember, ha nehéz is, persze nem bocsájtja meg, nem úgy értem, csak arra gondol az ember, hogy egy jó státusú, vagy szimplán jóképű férfinak sok lehetősége van....



2022. febr. 19. 09:07
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Tudtad h a kapcsolat nem kizárólagosan az emberek kinézetén alapul?
2022. febr. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen, de se stílus, se munkahely stb
2022. febr. 19. 09:29
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
....hagyjuk, ez nem az a lap
2022. febr. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan azt hitted, hogy azok az emberek, akiknek nincs stílusuk és pénzük, és még szarul is néznek ki, azok mindenféleképpen f*sza jellemek? Őszintén elég fura a gondolkodásod...
2022. febr. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Itt nemcsak a jellemről van szó, hanem arról, hogy mennyire tart jó nőnek, nem?
2022. febr. 19. 10:04
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nem
2022. febr. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
36%

Kérdező.

Ugye nem gondolod komolyan hogy ennyire anyagias világot élünk?

Ja de.

Csak kicsit lépj ki ebből a körből jó?

Vagy mondjuk szerelem első látásra? Hallodtal már erről?

2022. febr. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
69%

Semennyire nem egor rombol.

Voltam ilyenben

Rajottem hogy pipa, azaz kipróbalva ez is, maradok a jó pasiknál.

Azota inkabb sikeres gazdagokkal járok és jé, egyik se csalt meg.csak az a ronda gyári munkás korábban.

2022. febr. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt pár ilyen kapcsolatom. Levontam a konklúziót és országot váltottam.
2022. febr. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát igen, van az a pasi akire ragadnak a nők. Egy darabig kihasznalja a helyzetet aztán beleun. Kivalasztja a számára legjobbat aztán hűséges lesz. Meg van a "beta" vagy incel, aki örül ha egy nő szoba áll vele. Nem a szerelem a tetszés játszik nála csakhogy legyen vele valaki, hiszen alig van lehetősége. Elofordulhat, hogy minden lehetőséget kihasznal. 10 évben egyszer osszejon neki, hogy megcsalhatja az asszonyt, hát nem hagyja ki!
2022. febr. 21. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!