Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Volt egy élettársam akit anno...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt egy élettársam akit anno megcsaltam. Most van feleségem és ugyanazzal a nővel megint viszonyba keveredtem. Pedig szeretem a feleségem. Lehet a sors nekem a szeretőt rendelte igazinak?

Figyelt kérdés
2022. márc. 1. 13:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%
Nem. A sors agyat meg gerincet nem adott neked.
2022. márc. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
35%
Van ilyen, hogy a szerető az igazi.
2022. márc. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%
Csalod az asszonyt azzal,akit szintén csaltál régen. Azokat a nőket veled veri a sors/"isten". Ez lehet a sors műve,de az nem,hogy te egy gané vagy :D
2022. márc. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%
szereted...max mint cselédet
2022. márc. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Azzal csalom a felesegem akivel anno az élettársam is megcsaltam
2022. márc. 1. 13:48
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezen még férfiként is jót mosolyogtam, hogy valaki a sorsszerűséggel legitimálja a megcsalást!:)


De végülis támadhatatlan érvelés az biztos, mert ahogy a mondás tartja "A sorsát senki nem kerülheti el!"

2022. márc. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
93%
hát vedd el és majd megtudod :-)
2022. márc. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
64%

Nem véletlenül van ismét jelen az életedben a szerető. Valami hozzá köt. Lehet ez mélyebb érzelem vagy bármi más.


Ezek szerint mégsem olyan az a szeretet a feleséged iránt. Valami hiányzik a kapcsolatból, ami hiányt szül és üres tőle.


Helyedben a szeretővel probálnám meg az életet felépíteni, hiszen nem véletlenül van a képben nálad.

2022. márc. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Na látjátok? Ezért nem szabad leköpni sem azt, aki korábban félrebaszott. Aki egyszer féreg, örökre az marad.
2022. márc. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 NTBS ***** válasza:
100%
Lehet, de azért előbb lezárunk és utána kezdünk egy új kapcsolatba.
2022. márc. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!