Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalási részvételért mivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalási részvételért mivel fog engem büntetni a sors?

Figyelt kérdés

Egyezerűen a szomszéd asszony teljesen elvarázsolt, és az ottlegyeskedésnek állandóan körülötte meglett a gyümölcse.


Tehát...a hölgy velem csalja a férjét, nem én csalok meg bárkit is, nekem nincs kapcsolatom.


Ergo nem érzem magam hibásnak, mert tudta volna mondani azt is, hogy nem, de nem így történt.


A sors engem is büntetni fog ezmiatt?


2019. ápr. 16. 18:03
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Figyelj. Mindig kiderül. Ha a sors nem is, de a felszarvazott férj kitaposhatja a beled.
2019. ápr. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%

Lehet, hogy leszel majd más szerepben is mással.

32/f

2019. ápr. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Izabella220 ***** válasza:
100%
Mivel ismered a körülményeiketmivel szomszéd vagy,így azért hibás vagy te is.
2019. ápr. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
5%
te nem vagy hibás nyugi.
2019. ápr. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Rockarc ***** válasza:
94%

Emberileg szerepeltel le, jellemtelen vagy. Direkt buntetes nincs, de jo esellyel pont ugyanilyen emberekkel fog osszefujni a szel. Konnyen lehetsz a masik oldalon is. A megcsalas nem egy apro "hiba", hanem egy egy csomo mentalitasbeli problemat vet fel. Megalkuvas, hazudozas, felszinesseg stb.


Neked belefer, ha a masik ilyen, mert most eppen kapsz erte sex-et. Ne hidd, hogy te olyan jo parti lennel barkinek is. Kivulrol nem latszik, de aki egy kicsit is megismer az rajohet, hogy lelkileg lepras vagy. Azokat nem fogja zavarni, akik ugyanugy gondolkodnak, mint te. Szerintem eleg buntetes neked, hogy ilyen vagy.


43F

2019. ápr. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
95%
Majd ha ott áll az ajtóban, a gyerekkel együtt, mert "téged választott", akkor meglesz a büntetésed.
2019. ápr. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
94%
Utolsó válaszoló ez nagyon tetszett. Egyetértek veled!
2019. ápr. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
91%

Itt a válaszokban nemigen tudom, mit jelent az "offolás" de én is pont azt akartam válaszolni, amit a Hatos írt. Mert ha az bekövetkezne, téged is megcsalhat egy másik "szomszéddal".

Amit most csináltok veszélyes, de ilyen az élet. Tele van buktatókkal, útelágazásokkal, mindig választani kell merre, hova tovább.

2019. ápr. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!