Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Valóban döntés kérdése a hűség?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban döntés kérdése a hűség?

Figyelt kérdés
Ez alapjan egy olyan személy, aki többször, több személlyel, huzamosabb ideig csalta/csalja a párját, BÁRMIKOR DÖNTHET a hűség mellett, akkor mire az a határozott felvetés, ami itt megy, hogy “kutyából nem lesz szalonna”?
2022. márc. 5. 12:46
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Döntés kérdése, és elméletileg bármikor dönhet úgy, hogy ezek után hűséges lesz.


Csak eddig is a személyiségén és a morális értékrendjén múlt, hogy félrelép-e.


És se a személyiség, se a morális értékrend nem fog attól megváltozni, hogy valaki megnősül, és attól sem, ha gyereke születik, tehát több, 99 % valószínűséggel ugyanúgy félre fog lépni, mint ahogy eddig tette.

2022. márc. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
jól le lettem nullázva, pedig életemben kétszer csaltam és utána szakítottam is. akkor az ugyanaz, mint aki a házastársa mellett fűvelfával? mondjuk az sem izgat, ha más így gondolja. csak szerintem más a kalandból bárkivel, de mindegy is
2022. márc. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Hogy függ össze a fejedben a 2 dolog?


1. Döntés: igen, én sem véletlenül ülök bele egy farokba. :D Ő meg döntött, hűtlen volt, innentől szevasz, igen, ő döntött így, hogy ő nem hűséges.


2. Teljesen lexarom, hogy a jövőben hajlandó lenne-e kordában tartani a farkát, avagy sem. Ugyanis már bizonyította az ellenkezőjét, ígérni meg én is tudok bármit. Harmadrészt már megcsalt, mégis mi a ..-nak kéne bízni egy ilyenben? :D


Őszintén nem tud érdekelni megváltozna-e, mert már megtette és fájdalmat okozott. Tanult volna előbb kontrollt gyakorolni. ;)

2022. márc. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Én abszolút nem csodálom hogy a pasid félredug. Le is fog lépni, úgy szülj gyereket, ha egyedül is tudod nevelni.
2022. márc. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Nem csak. Hanem a kinézeté is. Hiába akarja valaki megcsalni a partnerét, ha nincs kivel,mert nem kell senki másnak.
2022. márc. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
A megcsaló már döntött, hogy csal.
2022. márc. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha például nincs kísértés, az nem döntés.

A szép és/vagy sikeres emberek körül azért megy a döngicse ezerrel, az már döntés.

2022. márc. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenek miatt, hogy esküvő, hyerek biztos nem dönt máshogy.Érzelmek miatt dönthet,de ezek nem azok.Esküvő egy jogi szerződés, érzelmek attól nem változnak.Gyerekét imádhatja, de Téged attól nem fog.
2022. márc. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
23%
A kutyából nem lesz szalonna - ehhez szólnék hozza-. Nem igaz, hogy egy ember nem változhat élete végéig ugyanolyan kell, hogy maradjon. Egyik barátomat éppen a szerető ebresztette fel hogy micsoda kincs neki a párja. Soha többé nem tenne kockára a kapcsolatát.
2022. márc. 6. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Tudom magamról ha egyszer megtenném, utána már semmi nem tartana vissza attól, hogy megint megtegyem. Mert ha egyszer lealacsonyítom magam, a saját szememben, onnan már nem számít.
2022. márc. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!