Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Valóban az Én hibám lenne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban az Én hibám lenne?

Figyelt kérdés

Egyik barátnőm elég keményem összeveszett a pasijával, és kikérte a véleményem. Én azt mondtam neki, hogy az Én VÉLEMÉNYEM hogy Én nem maradnék vele, de az Ő dolga, nem akarom rábeszélni semmire, mert Én nem vagyok Ő 8(a lány). És hogy ez csak a véleményem, Én támogatom, akárhogy dönt.

Én azt mondtam, Én nem biztos, hogy vele maradnék. Erre ma rámír a pasija, hogy Én azt mondtam a csajnak, dobja.

Szerintetek most ezért Én vagyok a hibás?? Ő a véleményem kérte, azt egy szóval nem mondtam, hogy dobja, azt kérdezte, Én mit csinálnék.



2013. jún. 3. 19:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Elég kétszínű barátnőd van.
2013. jún. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Fontos tényező, hogy szereti a lány, de szakítottak ma. De újra össze fognak jönni, ez 100%, habár mindketten tettek olyan dolgokat, amelyek nem járultak hozzá a kapcsolat építéséhez. De ez most komolyan az Én hibám lenne, hogy dobta?
2013. jún. 3. 19:38
 3/11 anonim ***** válasza:
Dehogyis...a pasi egy kreten ne foglalkozz vele
2013. jún. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ahogy mondta: kétszínű. én nem szeretem az ilyen barátnőket...
2013. jún. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
2 hétig járunk már csak a suliba, utána ballagunk, tehát remélem, még véletlenül se hoz vele össze többé a sors. Én egy nagyon jó nevű gimnáziumban fogom folytatni a tanulmányaimat( a barátnőm az évfolyamtársam lesz), Ő pedig úgymond "gyűjtős" lesz..
2013. jún. 3. 19:43
 6/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! De szerintetek a pasit el tudom kerülni ebben a 2 hétben?
2013. jún. 3. 19:44
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem te vagy a hibás, mivel a VÉLEMÉNYED kérte. Szóval ő döntött.
2013. jún. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A fiú azt mondta, a barátnőm neki azt adta tovább, hogy én azt mondtam, dobja ki. Este remélem tisztázódni fog, ugyanis beszélni fogunk..
2013. jún. 3. 19:50
 9/11 anonim ***** válasza:
Vagy, azért kérte a véleményed, hogy rád tudja fogni.:D (ez mondjuk elég gecység lenne..:d)
2013. jún. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Még sok ilyened lesz nőkkel kapcsolatban.

A nők mindíg másra, vagy másokra hárítják át a felelősséget.Mindig okolnak valakit, és csak nagyon ritkán ismerik el a saját felelősségüket. Ilyenek a nők. . .

2013. jún. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!