Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Házasságban megérte megbocsájt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságban megérte megbocsájtanod a hűtlenséget, ha már gyerek is van? Hogy végződött ha adtál új esélyt?

Figyelt kérdés
2022. márc. 7. 16:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen, nem érte meg, nem kellett volna. Elhagyott egy másik nőért, majd másfél év múlva, amikor kiderült, hogy elmúlt a rózsaszín köd, visszajött volna hozzám és a gyerekhez, én hülye meg engedtem, hátha rendbe hozhatjuk a dolgokat, leginkább a gyerek miatt. Pár hónap múlva kiderült, hogy újrakezdte a szeretőjével, akkor már én tettem ki a szűrét, azóta együtt vannak.
2022. márc. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Pont a gyerekek miatt nem bocsátanám meg. Ha engem megcsal, az körülményfüggő, de a jelenlegi helyzetünkben már nem csak nekem ártana, hanem a 4 gyermeknek is, akiket ő is ugyanannyira akart, mint én - ha nem jobban.
2022. márc. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Adtam egy esélyt. Ugyanúgy megcsalt, mert tudta, hogy a gyerekekkel nem könnyű válni.

De azért sikerült megoldanom. Elsőre is ezt kellett volna.

2022. márc. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Én nem tűröm a félrelépést, ha tud dugni mással, akkor tud élni nélkülem.
2022. márc. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
45%

Muszáj amúgy ezeket a provokáló kérdéseket feltenni? Itt mindenki kőkemény, ő nem tűri a megcsalást stb. Úgyis azok fognak idekommentelni, akik már nem szerelmesek a párjukba, úgy meg könnyű kirakni a szűrét. Vagy akik tényleg tisztességesek, ők nem csalnak meg senkit és ők nem tűrik.

Nem fog idekommentelni az, aki full szerelmes és úgy csalták meg, de a szerelmessége miatt nem rakta ki. Az se fog kommentelni, akit fűvel-fával csalnak és hagyja. Nem, mert nem büszke arra, hogy ő ilyen. Pedig attól még sok ilyen ember van. De ezért felesleges ezt kiírni.

2022. márc. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
70%
5. Tökmindegy, hogy ki mennyire szerelmes, ha a párja képes megcsalni..
2022. márc. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
69%
Édesapám is élt egy fel évet kb egy másik nővel mikor kicsik voltunk. Aztán visszajött azóta együtt vannak ennek már lassan 40 éve. Nagyon fiatalon kerültek össze és hamar jöttek a gyerekek is. Kicsit megzavarodott de aztán visszatért és azóta se ment el.
2022. márc. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
94%

#5:

Nem igaz. Teljes szívemből szerettem, az utolsó pillanatig. Első alkalommal ezért bocsátottam meg. Azt hittem, hogy ha lehozom a csillagokat is, akkor nem csal meg többé.

De, megtette. Pedig látta, hogy mekkora fájdalmat okozott elsőre, és akkor esküdözött, hogy engem szeret. Én hülye, meg még tepertem utána, hogy elég jó legyek!

Nagyon nehéz döntés volt. Féltem, hogy megbánom, féltem, hogy nem tudok egyedül gondoskodni a gyerekekről, és őszintén szólva attól is, hogy örökre egyedül maradok.

Sok év telt el, és nem bántam meg. Azt bánom, hogy nem váltam el az első megcsalás után. Azt a két évet nagyon sajnálom.

Most már tudom, hogy mennyit érek, és hogy egyedül is megállok a lábamon. Ha a párom megcsalna, egy percig nem aggódnék, hogy mi lesz velem egyedül. Repülne.

2022. márc. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
27%

#6

Wtf, mi van?

Ha elvakultan szerelmes vagyok, akkor a saját egóm az utolsó, sz*rt is kipucolom a másik után, annyira belé vagyok bolondulva. Aztán kérdés persze, hogy visszaél-e ezzel bárki vagy él vele.

2022. márc. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
92%
#5! Teljes szívemmel szeretem azt az embert, akinek a férjemet gondolom. De ehhez hozzátartozik az is, hogy becsületes és hűséges, megbízható, fantasztikus férj és apa. Ha megcsalna, akkor nem tudnék rá ugyanúgy nézni. Hiába lennék szerelmes abba a hűséges férfibe, ő már nem az lenne a szememben. A lányaimnak pedig nem fogok olyan példát mutatni, miszerint ez megbocsátható, mert nem az.
2022. márc. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!