Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan tudtátok meg, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudtátok meg, hogy a férjeteknek hosszabb ideje viszonyai vannak? Egyből elhittétek? Hogyan lehet ilyenkor ésszerűen, nem elvakultan gondolkodni? Hogyan döntöttek? Ha együtt maradtatok mi derült ki? Megérte vagy újra előfordult?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 22. 21:01
 1/9 anonim ***** válasza:
98%
Általában telefonon buknak meg.
2021. ápr. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__megcs..



Ha megbocsájtasz, akkor készülj rá hogy újra megteszi. Főleg hogy nem is egy viszonyról van szó. Ne legyél balek.

2021. ápr. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
98%
Viszonyai? Mit szeretnél ezen elnézni?
2021. ápr. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%
3 Hát a viszonyait 😁💁‍♂️
2021. ápr. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%

Igaz, így kell felmosórongynak lenni. 😅

3#

2021. ápr. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem Juli nem fog előfordulni többet, Én ezt így érzem, megmondták az ezo tévén is, és két szomszédom is együtt maradt, nekik megérte.

Én drukkolok <3

2021. ápr. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Van akit nem érdekel, hogy hányszor fordul elő csak vele legyen a férfi. Komolyan az én ismeretségi körömben csak ilyen nők vannak. Egyiknek már vagy 6 nő kiderult, sőt gyereket is csinált másnak, a csaj elnezte azt is. 😂😂😂😂😂A másikat meg évek óta csalja a fél Budapesttel a pasi, nyílt titok 🤫 mégis vele marad.. Én nem értem a nőket de tényleg.
2021. ápr. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
47%
Csóró ürge gyorsan lapátra kerül, ha megbukik a félrekefélésen. Egy gazdagabb ember felesége meg gyorsan megszokja a jót, tudja, ha borítja a bilit, a nagy része rá borul. Hát inkább megalázottan ül továbbra is jómódban.
2021. ápr. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
61%
"Csóró ürge gyorsan lapátra kerül, ha megbukik a félrekefélésen. Egy gazdagabb ember felesége meg gyorsan megszokja a jót, tudja, ha borítja a bilit, a nagy része rá borul. Hát inkább megalázottan ül továbbra is jómódban." Már megint ez a fekete fehér nőgyűlölő duma. A nők is dolgoznak btw. Ismerősi körben pont, hogy a csóró mellett maradt meg a nő a "gazdagék" meg válnak, mindketten tehetősek mielőtt még aranyásóznál...
2021. ápr. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!