Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Milyen üzenetváltást tudsz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen üzenetváltást tudsz idézni, amivel lebuktál, hogy megcsaltak/megcsaltad a párod?

Figyelt kérdés

2022. márc. 11. 10:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem láttam üzenetet, éppen elég volt, hogy állandóan lenémított telefonnal jött át hozzám, lefordítva tette a telefont az asztalra, illetve hogy az összes üzenetét folyton törölte a telefonból. (Ezt is csak úgy tudtam meg, hogy egyszer mondtam neki, keressen vissza egy SMS-t, amit pár hete küldtem neki, mert volt benne egy infó, ami kellett volna és akkor derült ki, hogy mindent törölt)
2022. márc. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
63%
Semmilyet, mert nem volt ilyen. Hazugságon sem kaphattak, mert olyan sem volt.
2022. márc. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%
Kb az volt a helyzet, mint amit a #1 írt. Aztán egy este amikor már aludt, egyrecsak rezgett a telefonja, én meg belenéztem (először és utoljára csináltam ilyet). Voltak randis képei, képcserék lányokkal, társkeresős nők, engem mindennek elhordott. Minden volt, amit el lehet képzelni. Ott volt vége az egésznek.
2022. márc. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok, #3 nagyon sajnálom, ez elég durva 😑
2022. márc. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ilyen ordító jelek voltak, mint az #1-esnél és a #3-asnál. Aztán egyszer elment fürödni, kivételesen a telefonja nélkül. Nem is kellett kutatnom, ott virított az exével a beszélgetés a számítógépén a Facebookon. Amira végzett én már le is léptem a lakásából.
2022. márc. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is hasonlo mint 1 nél


A telkodját es a teloját is ugy védte elolem mint minimum egy terrorista tele államtitkokkal.


Lebukás gyanu volt csak,(arrol, hogy tarskeresőzik a hatam mögött) akkor dobnom is kellett volna..



Ugyanis megtalálta egy ősrégi adatlapom egy társkeren (amin simán látszott hogy vmi 10 eves reg csak rolam amit anno nem tzdtam törölni)es beadta ugy mintha a haverja kuldte volna neki át.


Csak épp:

- az a haverja engem még soha nem is látott szemelyesen max 1-2 képet csak rolam a faceről, azaz nem ismert volna engem fel, egy ősrégi tarskeris adatlapomon levő x evvel ezelotti gagyi képem alapján.

- az a haverja amolyan lesz.rom típusú, meg irto konfliktuskerulő csendes csicska srác. Azaz ha meg is latott volna engem(akit még nem is latott személyesen..) a tarskerin, siman csak lapozott volna tovabb

- a képernyőfoto pont akkor keszult a tarskeris regemről, amikor a barátom nagy vehemensen rámírt, hogy azonnal beszelni akar velem.(azaz lefotozta a regem es hirtelen idulatában rám irt AZONNAL)azaz semmi olyan hogy 1 haver meglát fent, felismer, fotoz, azonnal átkuldi a barátomnak, kivesézik a témát es aztán megkeres engem a baratok számonkérni. Hanem a képernyőfoto keszulésének időpontjában azonnal szamon akart kérni a párom.

- meg millio.ilyen apróság. A képernyőfoton levő fejlécben ahol látszik hogy merul a telo akksija az halálpontosan a párom telefon kijelzőjével egyezik es be akarta adni hogy a haverjának ugyanolyan a teloja mint neki, aztan jottek a dumák hogy a havernak masik teloja is van es amazt használja etc.

-stb.



Szoval minden szir sz.r apro részletből az jött le hogy nem a haverja latott engem társkerin hanem a barátom sajat maga!!!

Azaz a baratom sajat magát árulta el hogy társkeresőzik.


Mivel a részletekbe mindbe bele lehet kötni sajnos nem szolgáltattak 100%-os alapot arra hogy valiban tarskeresozik is a párom. Kibékultunk etc


Aztán csajozott tovább

Egyszer jott hozzám hirtelen felindulásbol hogy biztos valakivel k.félek otthon szerinte, csak pislogtam h mi van? Akkor hirtelen kértem, hogy lehet nem engem kell itt ellenorizgetni hanem te pl most ideadnád a telodat belenézni? Elovette ES A SZEMEM ELOTT kitörölt gyorsan egy üzengetést egy csajjal, es ugy adta át nekem a teloját.


Na helybol megkoszontem neki az addigi egyuttjárást es elkuldtem a f.rncba.


Aztán megint kibékultunk tekintve hogy effektive megcsalás soha nem tortent.



Na igy csengedezett le a kapcsolatunk aztán dobbantottam egy másik pasihoz.


Es azota is ki akar velem bekuoni es engem győzköd h ÉN voltam a feltekeny es azt nem lehet bírni..🤣

2022. márc. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Játszottam a telefonján, egyszer csak jött az üzenet "hiányzol"
2022. márc. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
20%
A sok sértődött lánykának üzenem, hogy természetesen azon túl, hogy vannak ilyen típusú emberek, azon túl jó lenne magatokba is nézni, mert olyan szintű kontrollt képesek gyakorolni egyesek a kapcsolatukba, hogy kb belehajszolják a másikat a megcsalásba.
2022. márc. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
87%

A féltekenység felbukkanása az red flag.

Nagyon ritka a kontrollmánia. A betegesseg az teljesen mas.

2022. márc. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Férjem írta a csajnak; ha veled vagyok megy a féltéenykedés,ha itthon vagyok megy a féltékenykedés. Kezdem azt hinni velem van a baj.

A csaj válasza; Már egy hete nem láttalak.

Itt olyan zokogó görcsöt kaptam (4hós terhes voltam),hogy a többire nem emlékeztem miket írtak.

2022. márc. 13. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!