Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ez megcsalásnak számít?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés

Volt egy lány, akinek elkezdtem udvarolni még régebben. Én hamar nagyon szerelmes lettem, viszont ő húzta az időt. Havonta egy randi volt, harmadik után lett csók. Majd a lány nem hagyta magasabb szintre emelni a dolgot annál, hogy hetente-kéthetente találkoztunk egyszer, ahol volt csók és petting, de más nem. Ebben tartott kb 3-4 hónapig. Már az elején tudta, hogy kapcsolatot akarok, többször fel is hoztam neki, hogy többre vágyom, de mindig azt a választ kaptam, hogy neki még idő kell, hogy eldöntse, és nem várja el, hogy megvárjam őt, és tudja, hogy ez nem kapcsolat, nem várja el, hogy hűséges legyek.

Ezalatt a 3-4 hónap alatt kezdeményezett nálam egy lány az egyik buliban, és hagytam neki. Igazából egy csók volt, azon kívül semmi, és azt is megbántam. Nem beszéltem ezzel a lánnyal előtte, se után, nem akarok tőle semmit. Azóta nagyon bűntudatom van, és a helyzeten ront, hogy vannak haverjaim, akik látták, nem ismernek minden részletet, és hajlamosak ezzel viccelődni.

Amit tettem az megcsalás volt? Beszéljek róla a barátnőmnek?


2022. márc. 23. 09:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%

Nincs barátnőd, nem volt kit megcsalnod.

Az 1.sz "barátnőd" csak szédít, ne számolj vele.

2022. márc. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak elkeseríteni, de nincs barátnőd, így nem is lehet megcsalásról beszélni.
2022. márc. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hagy ezt a csajt csak szédít. Te vagy neki a pótlék és nem a barátnőd. Nem csaltál meg senkit.
2022. márc. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Aki 3-4 hónapig "szédített", azzal már összejöttem egy éve. Ez egy régi sztori
2022. márc. 23. 10:15
 5/11 A kérdező kommentje:
Ez az info kimaradt bocsi. 3-4 hónapos szédítés alatt csókoltam meg mást
2022. márc. 23. 10:17
 6/11 anonim ***** válasza:
85%
Szóval akkor most az a csaj egy éve a barátnőd? A válasz akkor is ugyan az hiszen nem voltatok együtt ő is megmondta akkoriban nem várta el tőled a hűséget. Ha megtudja és ezen hisztérikát csap vagy szakít akkor elég nagy hazug volt az elején mikor ezeket mondta.
2022. márc. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen. Van egy barátnőm, egy éve vele vagyok. A kapcsolat elején volt az említett 3-4 hónapos "szédítés". Ez idő alatt csókoltam meg mást
2022. márc. 23. 10:31
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem jartatok,nem megcsalas.
2022. márc. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor sem megcsalás, nem jártatok, mert nem akart.
2022. márc. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem a tini kategória! Ha van agya a csajnak ki fogja következtetni hogy mit csináltál.
2022. márc. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!