Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Számít egyáltalán a megcsalás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számít egyáltalán a megcsalás, ha a megcsalt fél semmit nem tud róla?

Figyelt kérdés

Ismerek egy lányt és a barátját is.

Sok éve együtt vannak. Nemrég egy szórakozóhelyen voltam csak a barátjával. A pasi rámászott egy lányra, sokat táncoltak, ölelkeztek, a pasi ha jól láttam csókot is akart, de attól elhúzódott a lány, viszont közben össze vissza fogdosta a testét…

Azóta ugyanúgy együtt vannak szóval gondolom a lány semmit nem tud. (Nincsenek nyílt kapcsolatban, ez biztos)

Elgondolkodtam hogy mennyi ilyen eset megtörténhet és a megcsalt fél nem is tud róla.

Itt ez a pasi, komoly kapcsolatban(el is vannak jegyezve) és 2 perc alatt ilyet csinál egy másik lánnyal, rengeteg ember szeme láttára, tehát megcsak az sem számít neki ha kiderül…

A csaj meg vele van évek óta fogalma sincs hogy így megcsalták. Lehet erre azt mondani hogy amit nem tudsz az nem fáj?


2022. márc. 4. 18:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet mert nem tudja ezért nem fáj neki. Csak szar lesz ha majd kiderul mert előbb utóbb így vagy úgy ki fog.
2022. márc. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 nemaRendőrség ***** válasza:
100%

Persze, hogy számít.

Annál rosszabb lesz

2022. márc. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
47%
Tudok sok éves viszonyrol, ami már 2 éve nincs. Nem derült ki. A megcsalt fel mindig is boldog volt. Amiről nem tud v.ki az nem fáj. Az itt a gyk-n bevett szokás, hogy egyszer minden kiderul. Nem. Az életben sok minden NEM derül ki.
2022. márc. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
37%
Igaza van a #3nak. Magam is tudom bizonyítani. 3 éves kapcsolatom alatt volt olyan esetem amit már őszintén is letudok tagadni mert már el is felejtettem.
2022. márc. 5. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!