Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek adjak még egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek adjak még egy esélyt, ha megcsalt egy idősebb nővel?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok a barátom 21..majdnem egy evet voltunk együtt, de még nem feküdtünk le egymással ,mert nekem ő lett volna az első. neki én nem. Nemrég derült fény arra, hogy viszonya volt egy nálunk idősebb 28 éves lánnyal..elvileg a lány sem tudott rólam. 2 hónapig volt vele párhuzamosan együtt..tudom azért volt vele mert tőlem nem kapta meg "azt" de ajándékokat is vett neki meg wellness hétvégére is vitte, mindent bevalott...mióta botrány volt engem akar visszakapni azt mondta most jött rá mennyire szeret.. Nem tudom higgyek-e ebben.. Szerintetek? Ez teljesen elvette az önbizalmamat mert hát tudni kell a másik csajrol h túl szép sajnos..modell kategória, népszerű is..én átlagos vagyok.. De azt mondta h neki nem jelent annyit mint én.

2022. ápr. 13. 18:35
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha jót akarsz magadnak, soha többet nem állsz szóba ezzel a pasassal.
2022. ápr. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Ne fogadd vissza, mert egy gerinctelen pinabubus a fiatalember.
2022. ápr. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Ne hidd el amit mond magamból indulva én is ezt meg tettem anno tudom hogy gáz
2022. ápr. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
18 éves vagy, nehogy már eltűrd, hogy 2 hónapig megcsalt és wellnessbe ment a másik nővel. Később is ilyen lesz.
2022. ápr. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
A csajnak nem jelent ő annyit nem fordítva🤣
2022. ápr. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Azt mondta h lerazza a másikat ha én megbocsátok. Meg nem akar tőle komolyabbat mert h idősebb.. Hát nem tudom akkor miért vett neki fülbevalót meg karkötőt például?? Nekem sosem adott ilyesmit
2022. ápr. 13. 18:49
 7/28 A kérdező kommentje:
Az lány még ennek ellenére is irogat neki és nem akarja h vége legyen köztük. Látszólag őt nem hatja meg annyira h hazudott neki
2022. ápr. 13. 18:50
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Menj vissza hozzá ha olyan idióta vagy!

Ha fontos lettél volna neki, akkor lerázta volna amikor kikezdett vele!

A szüzességed miatt akar veled lenni.

Ha megdugott már nem leszel olyan fontos neki.

Én kanos tinédzserként ezt tettem volna, bármennyire durván hangzik.

25 évesen már tudom, hogy csak a fiatalkori butaság és a hormonok túltengése miatt!

2022. ápr. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem lennék egy olyan emberrel, aki megcsalt. Akinek ehhez van gusztusa, annak egészségére. Szerintem egy kapcsolatban, ami monogám is gerinctelenség a megcsalás. Nekem ilyen pasi a helyedben nem kéne. Hidd el, ha odaadtad volna magad, akkor is ott lett volna az a nő.
2022. ápr. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Ne.
2022. ápr. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!