Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nők, szerintetek a szerető...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, szerintetek a szerető vagy a prosti a jobb, kevésbé fájdalmas megoldás?

Figyelt kérdés
Tudom, egyik sem, és mindkettő elítélendő, de ha egy házasságból gyerek és anyagiak miatt nem lehet kilépni, és megvan emberileg a szeretet, akkor melyik a kevésbé bántó megoldás? A szeretőnél lehet érzelem, a prosti viszont gázabb a nők szemében. Illetve ilyen esetben jobb nyíltan elmondani vagy inkább titkolni?
2022. máj. 3. 11:35
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
30%

29:

Ne legyünk áll szentek sok nő is utálja a szex et és kényszerből vállalja a pasijával és nem k. Hányan élnek így párkapcsolatban?

Pasiknak meg kell a szex mindegy hogyan. Ha nem kapja meg kifordul magából, nem csendes és visszahúzódó és kedves lesz. Kézi megoldás csak rövid időre megoldás, aztán azt is megunja. Mikor elvesztik a szex hiány miatt a kontrollt akkor jön a hivatásos megoldás. Mikor még van némi kontroll akkor jön a szomszéd asszony.

Egy idő után mindegy milyen csak igazi legyen.


Igen nem gerinces, és nem erkölcsös, meg igen szemét dolog. Viszont ha nincs szex akkor valami megoldás kell.


És mint a 28 linkjéből is látszik hogy a szex hiány nem egyedi eset és hogy nem csak férfiaknál gond.


Állszenteskedéssel, meg szőnyeg alá sepert probléma nem fog megoldódni.

Tudom minden esetben az a megoldás hogy felrúgni mindent, gyereket/gyerekeket kidobni és kész mindjárt csodálatos az élet. Erkölcsi norma könyv szerint igen. Bár mindenki sz@rul fogja magát érezni. Ezért nem fekete vagy fehér.

Nem ne keressétek mert nincs jó megoldás, pont ez a probléma.

2022. máj. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
90%
#31 Ez nem tudom miért nekem lett címezve, elég király szexuális élete van a férjemnek, szóval nem szorul rá, hogy megcsaljon. Más pasi meg felőlem prostizzon, csak ha kiderül, akkor onnantól számomra nem vonzó semmilyen szinten. Ennyi.
2022. máj. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
79%

Ha ennyire csóró vagy házasság nélkül hogy patkánykodásra vetemedsz válás helyett, akkor legalább vázold a helyzetet a nejednek. Elmondod neki hogy jolvan Kati bmeg mától szerintem dugjunk akivel akarunk, oki? ;)

Beszélni sem nehezebb ám mint kussolni a dologról.


Nem is értem mi játszódik le a fejedben. Vadidegen nőktől kérdezed hogy hogy csald meg a feleséged, mintha ez valahogy enyhitene a felelősségeden lol. Nem enyhit.

2022. máj. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
30%

Nőktől értelmes választ ne várj!!!

Sok férfi van ugyan így.

Egyszerűbb a prosti.

A szerető az is pénzbe kerül, ráadásul haza nem vinnéd gondolom, így lakást is kell intézni. Jóval bonyolultabb Neked.

Prosti meg van lakása igenyeshez mész semmit nem lesz gond. Én 97 óta latogatok lányokat de sosem szedtem semmit össze. De szedtem össze már nem prostitol!!

Nekik az testük a kenyerük.

2022. máj. 6. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
81%
Nem szeretnéd megbántani, de azért akkor is félre fogsz dugni..Már bocsánat, de te hülye vagy kérdező. Nem számít melyik opciót választod, mindehogyan fájni fog neki, ha kiderül. Inkább üljetek le ketteseben, és légy korrect, mondd meg, hogy nyitott kapcsolatot szeretnél !
2022. máj. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
26%
Olvasom itt a hozzászólásokat, hogy 'mondd meg, hogy nyitott kapcsoaltot szeretnél!' Ezzel egy gond van: az ember általában tudja a párjáról, hogy hogyan állna hozzá egy ilyen szituhoz, mit szólna a felvetésre, hogy 'legyen nyitott kapcsolat'. És tudjuk sokan, hogy ez nem működne a párunknál, mindegy, hogy nő vagy férfi, de nem fogadná el, esetleg már a felvetéstől is kiborulna a bili. És akkor ez ugyan úgy váláshoz vezetne, mint a lebukás a prostival vagy a szeretővel. Tehát az ember nem hozza szóba, hanem oda jut, ahova a kérdező is: A vagy B? A C-t ( válás) nem akarja meglépni ilyen-olyan okok miatt. Én pont ilyen cipőben járok, én a szerető mellett döntöttem. Othon szex nincs , de nyugalom van, a szeretőmmel pedig kölcsönösen megkapjuk egymástól, amire szükségünk van. A párom boldog, neki nem hiányzik semmi, az otthoni hangulat (éppen azért, mert már nincs hiányérzetem) sokkal jobb, mint az utóbbi időben volt, tehát a szeretőm javított a házasságunkon. Miért lenne cél az, hogy az 'erkölcs' nevében elváljunk? Mert azt egy pillanatig nem tagadom, hogy erkölsctelen, amit teszünk, de mindkét házasság jobb lett azóta...
2022. máj. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
84%

"az ember általában tudja a párjáról, hogy hogyan állna hozzá egy ilyen szituhoz"

MINDENKI tudja hogy hogy állnak az emberek egy ilyen felvetéshez, de az hogy garantált a veszekedés, még nem azt jelenti hogy sumákolni jobb.

A párod meg csak azért boldog mert nap mint nap a képébe hazudsz.

A világon bárkit boldoggá lehet tenni, ha kellőképpen tudod hülyíteni.

2022. máj. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
28%
#37: Igen, igazad van, hazudok. De a hazugságom mellett boldog. Ha igazat mondanék vagy egyszerűen csak válnék, akkor boldogtalan lenne és ő nincs olyan élethelyzetben, amire azt mondhatnád, hogy' megemészti, túl lesz rajta és majd újra boldog lesz valaki mással'. Én viszont simán újra tudnám kezdeni az életemet, szabadon, függetlenül. Tehát én pont miatta nem válok, hülyén hangzik, de igaz: én akkor lennék önző, ha elhagynám vagy forszíroznám a nyitott kapcsolatot. Az élethelyzetek nem mindig fehérek vagy feketék, a szürkének is ezer árnyalata van. Nálam egy dolog a fontos: nagyon óvatos vagyok, tökéletes alibivel, hogy senki ne tudja, senki nem buktathasson le vagy vághassa bosszúból vagy akár a 'szent igazmondás 'jegyében a szemébe, hogy megcsalom. Ennél többet nem tehetek, de ezt megteszem. Akkor is, ha ehhez csalni/hazudni kell.
2022. máj. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
28%
Kérdező, én értem, mit /miért szeretnél. De hogy prosti vagy szerető, az a Te személyiségedtől függ. Van akinek ez, másnak az. Nekem a szerető, én nem tudnék egy prostival lefeküdni. A szeretőnél viszotn komoly veszély( na nem a fertőzés:)) hanem az, hogy érzelmek is kialakulnak. Nálam ez történt, beleszerettem a szeretőmbe, aki szintén házas, és ő sem akar válni. És ő is szerelmes belém. Tehát van két nyugodt, működő házasság és van egy szintén működő, lángoló szerelem azok között a keretek között, mait mi ketten alakítottunk ki azért, hogy a házasfelek biztonságban, nyugalomban éljenek és sose kelljen azzal szembesülniük, hogy megcsaljuk őket. Félre ne értsd, nem szentek vagyunk, hanem 'haszonmaximáalizálásra 'törekszünk- és ez így jó nekünk. Szóval szerintem szerető, de csak Te dönthetsz, a saját habizusodat, vágyaidat, lehetőségeidet figyelembe véve.(36 és 38 vagyok)
2022. máj. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem a szerető jobb, mert a hiányod valószínűleg nem csak a szexre vonatkozik, hanem lehetnek más problémák is, amiket egy prosti nem fog tudni neked megadni, de egy szerető igen. Pl ismerek egy olyan férfit, akinek azért lett egy szeretője, mert a felesége mindig csak olyan programokat szervezett, hogy véletlenül se legyenek kettesben, a feleség nem volt hajlandó a férfi hobbyjában részt venni (túrázás), és persze szexből sem kapott eleget... A szeretőjével el tudott járni túrázni, szexeltek is, és megvoltak a kettesben programok is. MInd a két nőt szerette. Én elmondanám a feleségemnek, ha férfi lennék, mert ha később derül ki az akkora megalázottság érzést okoz majd a nőben, amit lehet egy élet alatt sem fog tudni feldolgozni.
2022. okt. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!