Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nők, szerintetek a szerető...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, szerintetek a szerető vagy a prosti a jobb, kevésbé fájdalmas megoldás?

Figyelt kérdés
Tudom, egyik sem, és mindkettő elítélendő, de ha egy házasságból gyerek és anyagiak miatt nem lehet kilépni, és megvan emberileg a szeretet, akkor melyik a kevésbé bántó megoldás? A szeretőnél lehet érzelem, a prosti viszont gázabb a nők szemében. Illetve ilyen esetben jobb nyíltan elmondani vagy inkább titkolni?
2022. máj. 3. 11:35
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
58%
#40: a Te hozzászólásod miatt dobta fel nekem a kérdést újra a rendszer- pont időben. Én vagyok a 36/38/39. Május óta változtak a dolgok: én is válok és a szeretőm is, együtt folytatjuk. És most, hogy igazat mondtunk otthon mindketten: bekövetkezett az, amit én előtte is feltételeztem. Van két szomorú, csalódott házastárs, de egyik se akar válni- még azt is elnéznék, hogy szeretőt tartunk, csak maradjunk. Mi viszont menni akarunk. Különösen most, hogy ennyire marasztalnak. Mindketten úgy érezzük, hogy nem a személyiségünklhöz ragaszkodik a másik, hanem a megszokott életéhez, komfortjához, kényelméhez. Mi viszont egymáshoz, tehát lesz két válás. Hogy békés vagy békétlen: ez még nem derült ki....
2022. okt. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
0%
#41 Köszönöm, hogy megosztottad velem a fejleményeket. Tudom, nagyon ritka lehet az a házastárs, aki megengedi hogy szeretőd legyen, akár a legelejétől. Biztos, hogy a ti helyzetetekben most ez - a válás - a helyes döntés, mert hatalmasat csalódhattak a házastársaitok, amit nem hiszem, hogy túl könnyen meg tudnának bocsájtani és csak menne tovább úgy az élet, ahogy eddig is és az eredeti hiányok meg nem pótlódnának. Én a férjemnek pedzegetem, hogy többre vágyom, de nem szeretném a háta mögött csinálni. Remélem hogy a mi kapcsolatunk azért még elég erős ahhoz, hogy egy ilyen plussz örömöt elbírjon, mert én mondtam neki, hogy ő is kalandozhatna... A poliamor kapcsolatban élőknek, ha megy akkor nekünk miért ne mehetne? Békés válást kívánok!
2022. okt. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
72%
#42: Ki kell, hogy ábrándítsalak! Egyik házastárs sem fogadta volna el a szeretőt mindaddig, amíg ki nem mondtuk- nem kérdezve, nem felvetve, nem feltételhez kötve, hanem egyértelmű tényként- hogy válni akarunk. Ez után jött- kvázi egy alku folyamatban- hogy legyen szerető. A gond az, hogy mi nem alkudni akarunk, hanem válni. Ezt egyelőre nem fogadják el és próbálkoznak mindketten, de a magyar jogrendet figyelembe véve értelmetlenül. Ez alapján úgy gondolom, nagyon kevés az a házasság,ahol mindkét fél 'önként' megy bele a 'kalandozásba' és nem csak ilyen utolsó szalmaszálként.
2022. okt. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!