Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Feldobtad a szeretődet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feldobtad a szeretődet a házastársánál? Miért tetted? Hogyan tetted? Utána jobban érezted magad?

Figyelt kérdés

2022. máj. 16. 19:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, sose dobtam volna fel. Viszont szakítottam vele, és utána felhívott a feleség, aki már tudott rólam. Az exemnek pedig megmondtam, hogy nem fogok hazudni neki. Minden kérdésére válaszoltam, az igazat mondtam. Miért? Hogy ne a gyiken kelljen kérdezgetnie, hogy vajon voltak-e érzelmek is, és hasonlók 😂 Nagyon régi történet, én még épp csak felnőtt voltam. Annyit azért tudtam, hogy a pasik ilyenkor nem az igazat szokták mondani(igen, tudom, a szeretőnek se), szóval úgy voltam vele, joga van a nőnek a valós történések alapján dönteni arról, hogy visszafogadja-e.
2022. máj. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%

Előbb jártunk mi, egy ideig együtt is laktunk, a csaj pedig akkor is mindent megtett, hogy megszerezze.

Mi szakítottunk, aztán pár hét után jött a pasi, hogy béküljünk ki. Csak közben én megtudtam valakitől, hogy a másik csaj már be is költözött hozzá. Hoppácska.

Úgy voltam vele, mindketten megérdemlik. Párszor randiztam a sráccal, aztán szépen lebuktattam. Olyan fotókat küldtem a nőjének, amiből egyértelmű volt, hogy mikor készült, tehát az is, hogy megcsalta velem.

2022. máj. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Pár éve volt valakim, akinek élettarsa van. Egyszer átlépett nálam egy határt azzal, hogy a szemembe hazudott egy rám nézve eléggé megalázó helyzettel kapcsolatban, ami tök egyértelmű volt. Erre én, miután sokadszor rúgott belém képletesen szólva, kitálaltam a párjának. Természetesen én jöttem ki belőle rosszul. Ennek ellenére akkor megfogadtam, hogy ha valaki féreg, azt nem engedem az életembe, vagy ha igen, nem fogok csendben tűrni.
2022. máj. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%
nektek ezek az emberek bemutatkoznak akikkel találkoztok, vagy honnan tudjátok hogy ki a párja ?
2022. máj. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

#4! Én nem tudtam, mint írtam, ő keresett engem. Az együtt töltött évek során az egész családja megismert, volt szerelem, minden. Nem hiszem, hogy túl nehéz volt megtudnia a számomat. (Akkor még Facebook, meg ilyesmi tervben se volt.)

#1

2022. máj. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
66%
Engem teherbe is ejtett a nős pasim direkt. A már meglévő gyerekük miatt próbál békésen elválni, a felesége húzza halasztja a dolgokat pedig tudja, hogy megcsalta velem. Hallott a terhességemről is... Engem még nem kérdezett semmiről, de én megmondtam a férjének ha engem felkeres nem fogok hazudni.
2022. máj. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%
A hármas vagyok, elém dobta a párja profilját a Facebook, amin a közös képük volt kirakva. Azzal a címszóval, hogy őt ismerhetem, feldobta ajánlásként... Néha vicces az élet.
2022. máj. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem én véletlenül egyszer igen. A pasi minden szó nélkül lelépett, azt hittem, hogy történt vele valami baj, ezért kb minden nap felhívtam (betegre aggódtam magam, nagyon szerettem), és egyik nap egy nő vette fel. Mint kiderült, a felesége volt. Mint kiderült, volt felesége. Én nem tudtam róla.
2022. máj. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

6-os válaszoló (20:12)

Hogy kell azt elképzelni, hogy direkt ejtett teherbe téged? Te akartál gyereket tőle és ő belement?

Vagy védekezés nélkül szexeltetek és direkt nem húzta ki a végén, miközben te azt hitted, hogy ki fogja húzni?

2022. máj. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
68%

6-os vagyok.

Nekem egy hosszabb kapcsolatom ment tönkre nem sokkal a viszony kezdete előtt. Gyereket terveztünk és én már nagyon szerettem volna. A férj is akart gyereket, náluk a feleség nem akarta sokáig az elsőt se, második ki volt zárva. Azt mondta én vagyok az egyetlen akivel el tudná képzelni, hogy valaha még babakocsit tologatna. A 2.hónapban nem védekeztünk. Szó szerint meg volt beszélve, még ki se verte előtte napokban otthon minél több katona legyen. Akkor nem jött össze csak a következőben. Szóval nem vertem át, max ő engem azzal, hogy elválik.

2022. máj. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!