Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Csaltad már meg a párod /...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csaltad már meg a párod / házastársad? [szavazás]

Figyelt kérdés
Meséld el, hogy volt!

2021. nov. 26. 07:38
A kérdező szavazást indított:
Soha, és soha nem is tenném
Még soha, de vágyom rá
Még nem, de volt már, hogy majdnem
Igen egyszer, sosem derült ki
Igen egyszer, ki is derült
Igen többször, sosem derült ki
Igen többször, és előfordult, hogy kiderült
Igen többször, és mindig kiderült
241 szavazat
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
73%
Gondolom gyorsan leírja mindenki, hogy nem.
2021. nov. 26. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
69%
Persze, itt mindenki hűséges :)
2021. nov. 26. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
79%
"soha nem tenném" hogy bevallom :D na igy helyes az első
2021. nov. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim ***** válasza:
91%

Aki hűséges, az most nem is írhat ilyenkor, mert úgyis hazudik? Volt egy négy éves kapcsolatom 16-20 éves koromig, aztán két két hónapos, majd egy 1 éves 26-27 évesen, most pedig több, mint egy éve vagyok a menyasszonyommal. Senkit se csaltam meg, rossz belegondolni is.

Illetve bevallom, 18 évesen a (gimis) baráti társasággal összeültünk bulizni, táncikáltunk, és az egyik csaj egyszer csak a semmiből megcsókolt, illetve ilyen szájrapuszi volt inkább, kb 2 mp-ig tartott, én teljesen lesokkolódtam, nem is tudtam mozdulni se. Aztán olyat mondott, hogy én azt a másik csajt választottam (???) - akkori barátnőmet - aztán kidőlt, mert hulla részeg volt. Ott volt barátnőm is, valahol máshol, és ezt senki nem látta, én meg nem mondtam el, mert saját részről úgy éreztem nem tettem semmi rosszat, másrészt jó kis balhé lett volna belőle (egy osztályba jártunk, barátnőmmel nagyon jóba voltak), a csaj kb nem is emlékezett rá másnap, mikor puhatolóztam, hogy mi volt vele előző nap.

Képmutató vagyok, ha ezek után azt mondom nem csaltam meg senkit?

2021. nov. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 anonim ***** válasza:
91%
Nem értem, miért nehéz elhinni, ha valaki valóban hűséges. Sokkal egyszerűbb kilépni, mint hatalmas energiákkal fenntartani egy látszatot, nem csoda, ha a többség inkább amellett dönt vagy ha félre is megy, nem bírja sokáig a képmutatást.
2021. nov. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:
89%

Nem mennék félre, mert azzal magamat járatnám és alacsonyítanám le. Hasonlóan érezném magam, mint aki szart evett és felvette videóra.


Másrészt az ember azt csalná csak meg, akit már nem szeret vagy nem annyira. Én lusta vagyok őszintén alibiket kitalálni és gondosan figyelni a hazugságaim hitelességére. Ennyit nem ér nekem az az ember, aki iránt nem érzek már annyit, hogy hűséges maradjak hozzá. Ez hatalmas energia, ami még akkor is meggondolandó, ha tényleg megéri. De nekem nem éri meg mindenáron megőrizni egy olyan kapcsolatot, amiben nem is érzem magam jól.


Józan paraszti ésszel belátható, hogy sok hű-hó semmiért. Ez max annak éri meg, aki kiszolgáltatott és a kapcsolat nélkül életképtelen

2021. nov. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
20%
Kár hogy nincs olyan pont, hogy "jó lenne de nincs kivel".
2021. nov. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:
78%
Sosem tenném ezt sem a férjemmel, sem a gyerekeinkkel, sem magammal.
2021. nov. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim ***** válasza:
70%
Én meg simán belemennék egy igazi szeretői viszonyba, testileg és lelkileg is kívánnám már azt az érzést, amikor egy nő vágyik rám, amikor látom a szemében a tüzet, amikor a szex az nem csak testiség hanem lelki feltöltődés. Tudom, beszéljek erről a feleségemmel. Sajnos a fentebb írt dolgok akkor sem jönnek már össze. Elválni nem fogok emiatt. Több mint 20 év van mögöttünk, tudom hogy bárkivel is lennék, az idő vasfoga 98% valószínűséggel minden kapcsolatot megrág. Tudom, a gyk-s nők ezalól kivételek, nézzétek el nekem, én csak férfi vagyok.
2021. nov. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 Senior Séf ***** válasza:
80%
Nem a gyk-s nők a kivételek ez alól, kedves utolsó, hanem az ezt az oldalt uraló tinik és fiatal felnőttek. 30 alatt mindenki idealista, mindenki jellemóriás, erkölcsi fárosz. Te is egy kész gerinctanulmány voltál, én is az voltam. A megcsalás ugyanolyan halálos bűn volt a mi szemünkben is, hisz ugyanúgy feketén-fehéren láttuk a világot. És persze mi is azt hittük, hogy ez örökké így marad, mi nem változunk. Arról meg aztán végképp fogalmunk sem volt, gy ettől a mégis bekövetkező változástól nem kevesebbek leszünk.
2021. nov. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!